Atari 2600 Oyunları PlayStation 4′ de Yeniden Yayınlanıyor

Arcade' ciler hazır mısınız?

Heat

Şu an evinde PlayStation 4 olup da yaşı en az 20+ olanların çok sevineceği bir durum ile karşınızdayız. Özellikle 30 yaşının üzerindeki insanların çok yakından tanıdığı ve zamanında oynamayı çok istedikleri şimdi ise yüzüne bile bakmadıkları Atari 2600 oyunları PS4' e özel olarak yeniden geliyor. Atari ve ATGames' in birleşmesiyle birlikte başlayan bu proje kapsamında Atari Flashback Classics ismi ile satışa sunulacak paket, iki ayrı Volume' den oluşacak. Toplamda 100 tane kadar, Atari 2600 ve Arcade salonlarında oynanan oyun bulunan paketteki oyunlar Full HD kalite ile birlikte sunulacak. 

 

 

Zamanında atari salonlarında Arcade tarzının vazgeçilmez oyunları olan oyunları konsollara taşıyarak, birçok Hardcore oyuncuyu kendine çekmeye çalışacak ola Atari, eminiz ki bu başarısına ulaşacak. Özellikle skorların çevrimiçi olarak tutulduğu düşünülürse, örneğin Pac-Man' in dünya şampiyonası gibi yeni E-spor' ların türemesi oldukça olası gözüküyor. Oyunların PS4' e uyarlanması da bu nesle yetişememiş insanların, yetişen insanların anlattıkları şeyi tatma duygusunu da sağlamış olacak. Bu hafta 18 Ekim' de satışa sunulması beklenen paketi satın alacak binlerce hatta milyonlarca insan olacağını düşünüyoruz.

 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol