Asus’un Yeni Akıllı Telefon Modellerini Tanıtacağı Tarih Belli Oldu

ROG Phone III ve Zenfone 7 çıkış tarihi belli oldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Asus’un ROG Phone III ve Zenfone 7 modellerini tanıtacağı lansmanın ne zaman gerçekleştirileceği belli oldu.

blank

Geçtiğimiz aylarda Qualcomm’un en güçlü işlemcisi olan Qualcomm Snapdragon 865 işletimcisini kullanacak akıllı telefon modellerinin bir listesi yayınlanmıştı. Yayınlanan listede Asus’un henüz açıklanmayan Asus ROG Phone III ve Asus ZenFone 7 modelleri yer alıyordu.

Coomercial Times’ın yayınladığı rapora göre Asus, 2020 yılının ikinci çeyreğinde ya da en geç üçüncü çeyreğinde ROG Phone III ve Zenfone 7 modellerinin duyurusunu gerçekleştireceğini belirtti. Asus’un uzun süredir hakkında haber alamadığımız bu telefon modellerini rafa kaldırdığını düşünmüştük. Yeni telefonların tanıtım tarihlerinin ortaya çıkması takipçileri açısında olumlu bir gelişme.

Asus ROG Phone III modelinin, ROG Phone II modeline göre daha yüksek satış yapması bekleniyor. Hedeflenen bu satış başarısının gerçek olup olmayacağı elbette ki modelin bir önceki model olan ROG Phone II modeline göre ne gibi yeni teknolojileri ile birlikte geleceği belirleyici olacak. Zenfone 7 modelinin ise Asus’un yeni amiral gemi modeli olacağı ve çok yönlü özelliklere sahip olacağı söyleniyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol