ASUS ROG Spatha X Wireless Mouse Piyasaya Sürüldü

İlk kez 2016 yılında piyasaya sürülen ASUS ROG Spatha MMO oyuncu mouse'u şimdi Wireless olarak geliyor.

ASUS, 2016 yılında piyasaya sürülen orijinal ROG Spatha oyun faresinin halefi olan Republic of Gamers (ROG) Spatha X oyun faresini piyasaya sürdü. Orijinal ROG Spatha oyun faresi de kablosuz bir tasarıma sahipken, Spatha X oyun faresi de kablosuz bir tasarım kullanıyor. Bu oyun faresinin 24 Haziran’da piyasaya sürülmesi bekleniyor ve 150 dolar fiyat etiketine sahip olması bekleniyor.

ASUS ROG Spatha X Wireless Mouse

Spatha X Wireless MMO oyun faresi, 2,4 GHz kablosuz bağlantı veya USB 2.0 kablolu bağlantı yoluyla bağlanabilir. Bu, kullanıcıların bir PC’yi kablosuz dongle ve diğerini USB kablosuyla bağlayarak bu fareyi bir PC’den diğerine kolayca değiştirmelerini sağlar ve bu da onu çift PC akış kurulumu için mükemmel hale getirir.

Bu oyun bilgisayarının tasarımı orijinal Spatha oyun faresi ile aynıdır ve avuç içi, fare tekerleği ve MMO düğmeleri üzerinde RGB aydınlatmaya sahiptir. Ek olarak, RGB aydınlatma, ASUS’un RGB aydınlatma yazılımı aracılığıyla kontrol edilebilir ve oyun kurulumunuzun daha fazla özelleştirilmesine olanak tanır.

Daha yüksek düzeyde doğruluk sağlayan 19.000 DPI optik sensöre sahiptir ve bu daha yüksek doğruluk, oyun oturumlarınız sırasında yüksek aksiyon anlarında kolaylık sağlar. Optik sensöre ek olarak, altın kaplamalı elektro bağlantı özelliğine sahip ROG Micro Switch’i kullanır ve bu oyun faresinin bir sonraki akış veya oyun oturumlarınız sırasında arızalanmamasını sağlamak için 70 milyon tıklama ömrü sağlar. Bu yeni mikro anahtar türü, 20 milyon tıklama ömrüne sahip Omron mikro anahtarına kıyasla çok daha uzun bir kullanım ömrü sağlar.

Spatha X Wireless MMO oyun faresinin 24 Haziran’da piyasaya sürüleceği belirtiliyor ve fiyatıyla ilgili resmi bir açıklama yapılmazken, çoğu kişi bunun 150 dolar fiyat etiketine sahip olacağını varsayıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol