Asus ROG Phone III Performans Testinde Ortaya Çıktı

Asus ROG Phone III Geekbench testinde ortaya çıktı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Asus’un yeni oyun odaklı akıllı telefonu olacak olan Asus ROG Phone II modeli performans testinde görüldü. İşte Asus’un yeni oyun odaklı akıllı telefonu hakkında ortaya çıkan bilgiler. 

Geekbench testinde ortaya çıkan Asus ROG Phone III modelinin güçlü özellikler ile birlikte geleceği görünüyor. 12 GB RAM ile desteklenecek olan Asus ROG Phone III modeli Qualcomm’un en güçlü işlemcisi olan Snapdragon 865 işlemcisinden güç alacak. Asus’un yeni akıllı telefonu kurusundan Android 10 işletim sistemi ile birlikte çıkacak. 

Asus ROG Phone III modeli Geekbench performans testinde aldığı puan ile oldukça iddialı bir model olduğunu gösterdi. Mobil oyun severler için geliştirilen akıllı telefon, tek çekirdekte 910 puan alırken, çoklu çekirdekte 3,229 puan aldı.

Tayvan merkezli teknoloji devi Asus’un yeni akıllı telefonu Asus ROG Phone III modelini şimdilik ne zaman çıkacağını açıklamadı. Asus’un ROG Phone II modelinin Eylül ayında duyurduğu düşünüldüğünde Asus’un ROG Phone III modelinin de 2020 Eylül ayında tanıtılacağını söylemek yanlış olmaz. 

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol