Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

ASTRO BOT’u Ön Sipariş Verenler Neler Kazanacak?

ASTRO BOT, PlayStation 5 kullanıcıları için piyasaya sürülmeyi beklerken diğer taraftan ön sipariş bonuslarıyla da göz doldurmayı hedefliyor.

Yayıncılığını Sony Interactive Entertainment‘ın üstlendiği ve geliştiriciliğini Team ASOBI ekibinin yaptığı dikkat çekici bir dünyada geçen macera platform oyunu ASTRO BOT için yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor. Şimdi ise açıklanan bilgilere göre oyun ön sipariş boyunca kullanıcılara çeşitli bonuslar sunmayı hedefliyor. 7 Haziran tarihinde açılacak olan ön siparişlerle birlikte birçok özelleştirmenin ve kostümün kilidini açabiliyorsunuz.

Daha fazla detaya girecek olursak ön sipariş bonusları ile beraber kullanıcılar oyunu doğrudan satın alabiliyor ve beklemeye koyulabiliyor. Bunun yanı sıra serinin en yeni oyunu içerisinde ilgi çekici bir dünya, zorlu platform unsurları, farklı mini oyunlar ve daha fazlası bizleri bekliyor. Tüm sürümler için ön sipariş bonusları arasında ASTRO’nun “Lovestruck Lyricist” (PaRappa the Rapper) kıyafeti, Dual Speeder “Glorious Graffiti” boyası ve iki ASTRO avatarı yer alıyor.

ASTRO BOT Ön Sipariş Bonusları

ASTRO BOT, PlayStation 5 kullanıcıları için piyasaya sürülmeyi beklerken diğer taraftan ön sipariş bonuslarıyla da göz doldurmayı hedefliyor. Yukarıda bahsettiğimiz her sürüm için geçerli bonusların haricinde, fiziksel standart sürüm içerisinde ASTRO BOT‘un fiziksel kopyası, poster ve ön sipariş bonusları yer alıyor. Bunun yanı sıra dijital standart sürümde oyunun dijital kopyası ve ön sipariş bonusları bulunuyor.

ASTRO BOT Pre Order 06 06 24 005

Diğer taraftan dijital Deluxe sürümünden de bahsetmemiz gerekiyor. Bu pakette ASTRO BOT’un dijital kopyası ve ön sipariş bonusları bulunuyor. Aynı zamanda aşağıdaki içeriklere erkenden erişebiliyorsunuz:

 • ASTRO’nun “Yharnam Tourist” (Bloodborne) kıyafeti
 • ASTRO’nun “Altın” kıyafeti
 • Dual Speeder “Neon Dream” boyası
 • Dual Speeder “Champion’s Gold” boyası
 • Kenneth C.M. Young tarafından bestelenen resmi film müziği
 • Dijital sanat galerisi
 • 10 ASTRO avatarı

Son olarak ASTRO BOT’un 6 Eylül‘de PlayStation 5 için çıkış yapacağını belirtelim.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.