Assetto Corsa Competizione 29 Mayıs’ta Tam Sürüme Geçiş Yapacak!

Assetto Corsa Competizione 29 Mayıs'ta tam sürüm olarak satılmaya başlanacak.

12 Eylül 2018’te Steam üzerinden bilgisayar oyuncularına sunulan Assetto Corsa Competizione günümüzde erken erişim oyunu olarak oynanmaya devam ederken oyunun 1.0 sürüme ne zaman geçiş yapacağı da belli oldu.

2018’den bu yana Steam’de erken erişim oyunu olarak oynanan Assetto Corsa Competizione 67.00 TL gibi bir fiyat etiketine sahip. Steam’de bilgisayar oyuncuları tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendirilen yapım, tek oyunculu yapısı ile oyuncuları adrenalin dolu yarışlara götürmeye devam ederken yeni bir duyuru ile oyunun tam sürüme ne zaman geçiş yapacağı belli oldu. Bünyesinde birbirinden farklı araç modellerini oyunculara sunan yapım, 29 Mayıs’ta tam sürüme geçiş yapacak.

GamingBolt’un yapmış olduğu haber ile edindiğimiz bilgilere göre Assetto Corsa Competizione 29 Mayıs’ta erken erişimden çıkacakmış. Haberde söz edilen basın açıklamasına göre oyunculara gerçekçi bir FIA GT3 şampiyonası sunulmak isteniyormuş. Daha doğrusu gerçekçi bir deneyim 1.0 sürümü ile sunulmaya çalışılacakmış. Gelecek olan güncelleme ile oyun içerisinde daha gerçekçi hava koşulları da karşımıza çıkacak. Ayrıca buna ek olarak birbirinden farklı gerçek araç markası ile yeni araçlar da oyun içerisinde yer alacak.

Oyun konsollara gelecek mi henüz bilinmezken tam sürüm 29 Mayıs 2019’da Steam üzerinden bilgisayar oyuncularına sunulacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol