Assassin’s Creed Valhalla Siege of Paris Resmi Olarak Duyuruldu

Assassin’s Creed Valhalla Siege of Paris DLC resmi olarak duyuruldu.

Ubisoft, UbiForward E3 2021 etkinliği sırasında Assassin’s Creed Valhalla Siege of Paris genişlemesini resmen açıkladı.

Geçen hafta haber verdiğimiz üzere, Valhalla oyun dosyaları yaklaşmakta olan genişlemenin özetini zaten ortaya çıkardı, ancak Ubisoft şimdi Valhalla’nın ikinci genişlemesini resmen onayladı. Ubisoft, AC: Valhalla Siege of Paris expansion’ınını resmi olarak duyurmuş oldu.

Assasin's Creed Siege of Paris

Güneyde, Francia krallığı yüz yıldır ilk kez tek bir kral altında birleşti. Charlemagne’nin büyük torunu olan Şişman Charles, şimdi Francia’da İskandinavlara karşı yavaş bir savaş yürütüyor. İngiltere sıradaki olabilir. Ravensthorpe, savaş tehdidinden kaçınmak için Francia’da yeni müttefikler edinmelidir. Macerayı başlatmak için Ravensthorpe’un iskelesine bir ziyaretçi gelecek.

Siege of Paris bu yaz henüz duyurulmamış bir tarihte gelecek. İçerik özeti sırasında Ubisoft, Assassin’s Creed Valhalla’nın 2. yılına girerken ek içerik alacağını da doğruladı.

Assassin’s Creed Valhalla geçen yılın Kasım ayında piyasaya sürüldü. Oyun Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 5, PlayStation 4, PC ve Stadia’da mevcuttur. Oyunun ilk genişlemesi olan Wrath of the Druids DLC, geçen ay piyasaya sürüldü.

Ayrıca bildiğiniz üzere geçtiğimiz haftalarda AC: Valhalla Wrath of the Druids DLC yayınlanmıştı. Genel olarak DLC oyuncular tarafından sevilse de yeni gelecek olan Expansion daha çok ilgi çekmiş gibi görünüyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol