Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Assassin’s Creed Valhalla Iron Man Kostümü Geliyor Olabilir!

Assassin's Creed Valhalla için yeni bir sızıntı açıklandı. Sızıntılara göre Assassin's Creed Valhalla'ya Iron Man görünümü gelebilir. Ancak Ubisoft bunu, henüz doğrulamadı.

Assassin’s Creed Valhalla için araştırma yapan veri toplayıcılar, Unibeam içeriğinde Iron Man dosyası keşfetti. Görünüm şu anda Ubisoft’un dijital mağazasında mevcut değil, ancak hayranlar gelecekte bir gün piyasaya sürüleceğini umuyor. Bu dosya, daha önce oyun dosyalarından DLC bilgilerini çıkaran Pedder adlı bir veri madencisi tarafından bulundu.

YouTube videoları, göğüsten lazer ışını fırlatan kırmızı-sarı bir zırh seti ve benzer görünümlü beyaz bir varyantın olduğunu gösteriyor. Unibeam, Valhalla’daki Battlecry yeteneği ile etkinleştirilebilir. Paket ayrıca mekanik bir kuzgun, bir binek ve iki kılıç içeriyor. Bu durum, Assassin’s Creed Marvel kostümleri konusunda çıkan ilk haber değil.

Assassin’s Creed Valhalla Thanos Görünümü de Sızmıştı

Assassin's Creed Valhalla

Daha önce Andy, Master of Elements adlı bir Thanos görünümünün videosunu izletmişti. Bu piyasaya sürülmemiş görünüm birkaç saniyede bir farklı bir yeteneği etkinleştiren renkli, mücevher işlemeli eldivenler içeriyor. Bazı hayranlar biraz hayal kırıklığına uğradı ancak Ubisoft aslında bu görünümlerin hiçbirini doğrulamadı.

Origins hala güncelleme alırken, oyuncular eski Mısır’da bir Final Fantasy Paskalya yumurtasına rastlayabilirdi. Iron Man’in robot bineği, ortaçağ İngiltere’si için biraz farklı olabilir ancak Chocobo bineğinin çöl kumlarında yer alması daha da sarsıcı. Bu yüzden bir Assassin’s Creed Valhalla Marvel işbirliği ilginç olmazdı.

Ubisoft, gecikmeler ve iptallerle ilgili sorunlarına rağmen, Valhalla nispeten sağlam bir sürüm takvimine sahip. Bu sene şirket, devasa açık dünya RPG’sine bir ton İskandinav mitolojisi ekleyecek büyük Dawn of Ragnarok genişlemesini başlattı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.