Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Assassin’s Creed Valhalla, İndirimli Fiyatıyla Steam’e Geldi

Ubisoft tarafından geliştirilen açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Assassin's Creed Valhalla, iki yıllık bekleyişin ardından Steam'deki yerini aldı. Kısa süreliğine oyunun tüm sürümlerine yüzde 67'ye varan indirim uygulandı.

Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen Assassin’s Creed Valhalla, ilk olarak Kasım 2020’de piyasaya sürülmüştü. İkonik serisinin on ikinci ana oyunu ve tüm serideki yirmi ikinci oyun olan Valhalla; açık dünyası, mekanikleri ve Nors mitolojisiyle genel olarak olumlu karşılandı. Oyunun PC sürümü, bugüne kadar yalnızca Ubisoft Store ve Epic Games Store’da satılıyordu. Ve şimdi bu platformlar arasına nihayet Steam de eklendi.

İki yıllık bekleyişin ardından nihayet Valve’ın mağazasına giriş yapan Assassin’s Creed Valhalla, Steam üzerinden satın alınabilecek. Ubisoft, bu gelişmeyi kutlamak amacıyla oyunun fiyatına özel bir promosyon uyguladı. Normalde 699 lira olan standart sürüm, yüzde 67 indirimle 230,67 liraya satılıyor. 939 lira değerindeki Deluxe Edition da aynı indirim oranıyla 309,87 liraya düştü.

Assassin’s Creed Valhalla Steam’de Cep Yakıyor

Assassin's Creed Valhalla steam

Ragnarok Edition ve Complete Edition fiyatlarına baktığımızda ise yüzde 65’lik bir indirim görüyoruz. DLC’leri merak edenler için, Down of Ragnarök dahil tamamında yüzde 50 indirim var. Kampanyaya rağmen fiyatları yüksek bulanlar, Epic Games Store‘a yönelebilirler. Zira oyunun indirimsiz fiyatı, neredeyse Steam’deki promosyon fiyatına denk geliyor. Epic’te 269 liradan listelenen Assassin’s Creed Valhalla, 5 Ocak’a kadar 88,77 liradan alıcı bulacak.

Ayrıca oyun ile birlikte Ultimate Paketi dijital içeriklerini içeren Deluxe Edition’a da 118,47 liraya sahip olabilirsiniz. Steam, yakın zamanda kur güncellemesi yaptığı için çoğu oyunun fiyatı önemli oranda yükseldi. Valhalla’nın indirimli Steam fiyatı şu anda 19,80 dolara (369,21 TL) denk geliyor ki, bu da ülkemize özel bölgesel fiyatlandırma yapıldığını gösteriyor. Yine de fiyatın cep yaktığını söylemek sanıyorum yanlış olmaz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.