Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Assassin’s Creed Valhalla: Forgotten Saga Yayınlandı

Assassin's Creed Valhalla 1.60 güncellemesi, bir ton hata düzeltmesi yaptı ve yeni bir rogue-like mod olan Forgotten Saga'yı oyuna ekledi.

Assassin’s Creed Valhalla‘nın piyasaya sürülmesinden bu yana neredeyse iki yıl geçti ve Ubisoft desteğini yavaşlatma belirtisi göstermedi.Oyun, The Forgotten Saga adlı yeni bir ücretsiz oyun modu ve bu hafta içinde gelecek oyuncu memnuniyetini artırmak için çok sayıda hata düzeltmesi getirecek devasa bir oyun güncellemesi alacak.

Ubisoft’un gelecek planlarının bir parçası olarak Assassin’s Creed serisine odaklanmasıyla, Assassin’s Creed Valhalla‘nın aldığı içerik miktarını görmek sürpriz olmadı. Çok sayıda hikaye genişletmesi, oyunun ilham aldığı Viking mitolojisinin derinliklerine daldı ve Assassin’s Creed Odyssey’in ana kahramanı Valhalla’nın zaman çizelgesinde yerini bulduğunda beklenmedik bir işbirliği gerçekleşti.

Assassin’s Creed Valhalla 1.60 Güncellemesi

Assassin's Creed Valhalla

Bu güncelleme, 2 Ağustos’ta yayınlanacak ve The Forgotten Saga ile oyun 1.60 sürümüne geçiş yapacak. The Forgotten Saga, oyuncuları Niflheim’a, Hel’in güçleriyle karşı karşıya gelecek olan Odin olarak atan roguelike bir mod olacak. Oyuncular, temel oyunda keşfedilen hiçbir teçhizata erişemeyecek ve yeni modun koşuları boyunca keşfettikleri şeylerle hayatta kalmak zorunda kalacak.

Benzer mekaniklere sahip tipik oyunlar olan bu yeni mod, tamamlanması için birden fazla koşu gerektiren çok sayıda yan görev olacağından çok fazla sabır ve deneme gerektirecek. Bu mod, Assassin’s Creed Valhalla 1.60 güncellemesine sahip tüm oyuncular için ücretsiz olacak ancak yalnızca temel oyunda Asgard’a ulaştıktan sonra erişilebilir olacak.

Yeni modun tanıtımının yanı sıra Sigrblot Festivali de oyuna geri dönecek. Festival, 4-25 Ağustos’tan itibaren oyunda mevcut olacak, özel festival ödülleri için opal takas edebilecek ve büyük olasılıkla birkaç mücadeleye ve etkinliğe katılabileceksiniz. Ayrıca temel oyun ve genişletmelerde çok sayıda hata düzeltmesi olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.