Assassin’s Creed: The Rebel Collection Switch Platformu Oyuncularına Sunuldu!

Assassin’s Creed: The Rebel Collection 6 Aralık itibari ile Switch platformu oyuncularına sunuldu.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Assassin’s Creed serisinin en yeni oyun paketi olarak yayınlanan Assassin’s Creed: The Rebel Collection şu sıralar Nintendo Switch platformu oyuncuları tarafından ilgiyle oynanmaya devam ediyor.

Aylar önce duyurulan ve 6 Aralık itibari ile Nintendo eShop üzerinde Switch platformu oyuncularına sunulan Assassin’s Creed: The Rebel Collection ilk incelemelerde oyuncuları tatmin etmeyi başardı. Switch oyuncuları tarafından dünyanın dört bir yanında oynanmaya başlanan yapım tek oyunculu bir yapı üzerine inşa edildi. Aksiyon macera ve rol oyunları kategorisinde oyuncuların beğenisine sunulan yapım 39.99 dolar fiyat etiketi ile satışlarına devam ediyor.

Assassin’s Creed IV Black Flag ve Assassin’s Creed Rogue adlı oyunların birleşimi olarak Switch oyuncularına sunulan The Rebel Collection ile oyuncular hem kara hem de deniz savaşlarına katılabilecekler. Denizlerde gemiler ile korsanlara karşı, kara da ise diğer düşmanlara karşı mücadele edecek, geniş bir açık dünyayı keşfetmeye çalışacağız.

Oyun içerisinde en büyük suikastçi olmaya çalışacak, denizler üzerinde hakimiyet sağlamaya çalışacağız.

Herhangi bir internet bağlantısı olmadan oynanabilen yapımın dosya boyutu henüz paylaşılmadı.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol