Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Assassin’s Creed Shadows’un İlk Oynanış Fragmanı Yayımlandı

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Ubisoft ekibinin üstlendiği Assassin's Creed Shadows için yeni detaylar ortaya çıktı.

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini Ubisoft ekibinin üstlendiği Assassin’s Creed serisinin en yeni oyunu Assassin’s Creed Shadows için yeni detaylar ortaya çıktı. Xbox sunumu esnasında gösterilen yepyeni bir fragman oyunun oyun içi mekaniklerine ilk bakış atıyor. Yayınlanan yeni içerik, serinin en yeni oyununda yer alan mekanikleri gözler önüne seriyor ve yaklaşık iki dakikalık bir süreyi kapsıyor.

Feodal Japonya‘da geçecek olan destansı aksiyon macera oyunu için yayınlanan yeni fragmanın haricinde yepyeni bir içeriğin bizlere sunulacağını doğrulayabiliyoruz. Açıklanan detaylara göre geliştirici ekip Ubisoft, düzenleyeceği Forward 2024 sunumu aracılığıyla oyun için yepyeni bir bakış sunmayı hedefliyor ve tam oynanış incelemesini hayranlara sunmayı planlıyor.

Assassin’s Creed Shadows Seriyi Şahlandıracak

Assassin’s Creed Shadows bildiğiniz üzere iki farklı karakteri bizlere sunuyor ve karakterlerin kaderlerinin bir noktada kesiştiğini söyleyebiliyoruz. Şinobi ve Samuray olarak oynayabileceğimiz yapımda bir kadın ve bir erkek karakter yer alıyor ve bunlar arasında sorunsuz bir şekilde geçiş yapabiliyoruz. Her karakterin kendine özgü yetenekleri, özelleştirme sistemleri, mekaniği ve çok daha fazlası bulunuyor. Hangi durumlarda hangi karakteri kullanabileceğiniz tamamen size ait oluyor.

Shadows

Köklü bir seri olarak karşımıza çıkan Assassin’s Creed’in son oyunu bildiğiniz üzere Viking temasını işleyen Valhalla oyuncular tarafından bir hayli sevildi ve seriye canlılık kattı. Şimdi ise Uzak Doğu tarzıyla yepyeni bir yapım geliyor. Açıklanan detaylara göre en yeni oyun Shadows, 15 Kasım tarihinde PlayStation 5, Xbox Series ve PC için çıkış yapmaya hazırlanıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.