Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Assassin’s Creed Shadows Çevrimdışı Moda Sahip Olacak

Assassin's Creed Shadows için daha önce sürekli olarak çevrimiçi bir bağlantıya ihtiyacı olacağı iddia ediliyordu

Ubisoft tarafından geliştirilen ve bizlere sunulacak olan Assassin’s Creed serisinin en yeni oyunu Assassin’s Creed Shadows, bildiğiniz üzere yakın zamanda resmi bir sinematik fragmanla tanıtıldı. Fragman içerisinde oyunun çıkış tarihi açıklandı. Ayrıca karakter detaylarının da burada şekillendiğini söyleyebiliriz. Şimdi ise oyun hakkında yepyeni detayların bizlere sunulduğunu aktarabiliriz.

Assassin’s Creed Shadows için daha önce sürekli olarak çevrimiçi bir bağlantıya ihtiyacı olacağı iddia ediliyordu. Bu iddiaların ardından ortaya çıkan yeni detaylara göre oyunun sürekli olarak bağlantı istemeyeceği belirtildi. Dolayısıyla çevrimdışı bir modun oyunda yer alacağını ve herhangi bir internet bağlantısının söz konusu olmayacağını da aktarıldı.

Assassin’s Creed Shadows Merakla Bekleniyor

Ubisoft’un resmi olarak belirttiği gibi Assassin’s Creed Shadows her zaman zorunlu bir internet bağlantısı gerektirmeyecek. Ancak kurulum sırasında elbette internet bağlantınızın olması lazım. Oyunu kurup etkinleştirdikten sonra istediğiniz gibi çevrimdışı modda oyunu deneyimleyebilirsiniz. Kısacası oyun Steam veya Ubisoft Connect üzerinden satın aldığınız diğer tüm oyunlara benzer şekilde işleyişine devam edecek.

Assassin's Creed Shadows

Assassin’s Creed Shadows, 16. yüzyıl Japonya’sında Azuchi-Momoyama döneminde geçiyor. Feodal dönemi konu alan oyunda iki farklı ana karakterin olduğunu aktarabiliyor ve yepyeni dinamiklerle beraber bizlere sunulmak isteniyor. Tanıtım esnasında Yasuke’nin siyahi bir adam olması bazı oyuncuların hayal kırıklığına uğramasına sebebiyet veriyor. Aynı zamanda Japonya’da yayınlanan fragmanın bir hayli dislike aldığını da söylemek gerekiyor.

Son olarak oyunun 15 Kasım 2024 tarihinde bizlere sunulacağını aktarabiliyor ve yepyeni bir dönemin başlangıcını temsil edecek yapımın geleceğini söyleyebiliyoruz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.