Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Assassin’s Creed Red Karakteri Ortaya Çıktı

Assassin's Creed Red kod adlı projeden yeni bir görsel ortaya çıktı. Ortaya çıkan görsel oyunun karakterlerinden birini gösteriyor.

Ubisoft tarafından arka planda geliştirilen Assassin’s Creed Red oyununda yer alan bir karakter çizimi ortaya çıktı. Oyunun yazarlarından birinin LinkedIn profilinde ortaya çıkan bu çizimle beraber karakterin nasıl bir yapıya sahip olduğu hakkında az çok fikir sahibi olabiliyoruz.

Geliştirici ekip içerisinde yazar olan Pierre Boudreau‘nun profilinde yer alan çizim, Assassin’s Creed Red’de bulunan karakteri gösteriyor. Çizime göre bu karakter bir Japon kalesinin önünde duruyor. Bunun yanı sıra çizimle beraber suikastçının taktığı şapka ve kadın olduğu ortaya çıkıyor. Bu çizim gerçekse yakın zamanda yayınlanacak olan ilk fragmandan bir görüntü olarak kabul edebiliriz.

Assassin’s Creed Red Feodal Japonya’da Geçiyor

Ubisoft, Assassin’s Creed serisinin yol haritasını geçtiğimiz Eylül ayında duyurdu ve aynı zamanda seriye eklenecek olan altı oyunu da açıkladı. İçlerinde Red kod adlı proje de dahil olmak üzere birçok oyunun bizlere sunulacağı bu süreçte Ubisoft her platforma bu oyunları çıkarmak istiyor. Biz de bu kapsamda beklemeye koyuluyoruz.

Assassin's Creed Red

Bu yılki Assassin’s Creed Mirage‘dan sonraki iki ilgi çeken seri oyunu şu anda geliştirilme aşamasında bulunuyor. İki oyunun kod adları ise Red ve Hexe olarak bizlere aktarılıyor. Bu oyunların 2021 yılında duyurulan canlı servis projesi Infinity’nin bir parçası olarak piyasaya sürüleceği belirtiliyor. Her bir oyun da farklı bir tema ile beraber bizlere sunulmayı bekliyor.

Odyssey geliştiricisi Ubisoft Quebec tarafından geliştirilen Red, aynı yaratıcı yönetmenin kurgusuyla karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Öte yandan ekibin belirttiğine göre Assassin’s Creed serisi bugüne kadar 200 milyondan fazla satmış durumda.

Çizime göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.