Assassin’s Creed Rebellion Rehberi

Assassin's Creed Rebellion'ı oynamadan önce neleri bilmek gerekiyor?

Geçtiğimiz günlerde Ubisoft yeni mobil oyununu akıllı telefonlar için sundu. Fallout Shelter etkileri de taşıyan, hatta aynı yapımcı tarafından üretilen Assassin’s Creed Rebellion ilk bakışta epey beğeni topladı. Peki Assassin’s Creed Rebellion’a başlarken neleri bilmeniz gerekir?

Assassin’s Creed Rebellion Ücretsiz mi?

Assassin’s Creed Rebellion free to play, yani oynaması ücretsiz modeli kucaklayan bir yapım. Bu da oyunu telefon ya da tabletinizde ücretsiz oynayabileceğiniz anlamına geliyor. Buna rağmen oyun içinde bir mağaza var ve burada gerçek para harcayarak yeni kahramanlar, eşyalar, DNA parçaları, oyun içi para ve diğer ek ürünlere erişebiliyorsunuz.

Assassin’s Creed Rebellion’da İnternet Bağlantısı Şart mı?

Assassin’s Creed Rebellion kalıcı bir internet bağlantısı istemiyor. Buna rağmen oyunda bir ağa bağlı olmayı gerektiren çeşitli durumlar var.

Assassin’s Creed Rebellion’da internet bağlantınız olmadan şunları yapamazsınız:

  • Mağazayı kullanamazsınız

  • Ödül ya da başarım kazanamazsınız

  • Para birimlerinizi yönetemezsiniz

  • Görevlere gidemezsiniz

Assassin’s Creed Rebellion Telefonumda Çalışır mı?

Assassin’s Creed Rebellion, Android 4.3 ve öncesi işletim sistemlerine sahip telefonlarda çalışmayacaktır.

Oyun toplamda 500 MB’ın üstünde bir hafıza gereksinimi isterken, cihazınızı buna göre ayarlamalısınız. Eğer başlangıç için yeteri kadar yeriniz yoksa diğer gereksiz uygulamaları telefonunuzdan kaldırın. Aksi takdirde oyunda performans düşüşü yaşanacak ve zaman zaman takılmalar meydana gelecektir.

Assassin’s Creed Rebellion Online Oynama

Maalesef Assassin’s Creed Rebellion’da diğer oyuncularla birlikte oynama şansınız bulunmuyor. Oyun size diğer kullanıcılarla iletişime ya da ticarete geçme fırsatı tanımıyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol