Assassin’s Creed: Origins

Takip Et
8.3

Çok iyi

8.1

Kullanıcı


Assassin’s Creed Origins’in Yeni DLC’si Oyuna Yenilikler Getiriyor!

Assassin's Creed Origins'in yeni DLC'si oyuna yeni bir bölge ekliyor.

2017 yılının en başarılı oyunları arasında yer alan Assassin’s Creed Origins, yayınlandığı günden bu yana satış listelerinden neredeyse hiç eksik olmadı. İngiltere’de oynanan en çok on oyundan birisi olan seri yeni DLC’si ile gündeme geldi.

Geçen haftalarda duyurulan Assassin’s Creed Origins’in The Hidden Ones genişlemesi şu sıralar oyuncular tarafından sabırsızlıkla bekleniyor. Günümüzün en başarılı Antik Mısır haritasına sahip olan seri yeni genişleme paketi ile milyonlarca oyuncuyu peşinden sürüklemeye devam edecek gibi görünüyor. Oyunun The Hidden Ones genişlemesi ile yepyeni bir bölge bizlerin karşısına çıkacak. Seviye sınırını 45’den 50’ye yükselten DLC biraz daha aksiyon unsurlarına sahip olacak.

Yeni DLC ile karakterimiz olan Bayek’i daha zorlu zamanlar bekliyor. Birbirinden önemli içerikler getiren DLC ile düşmanlarımızın zorluğu biraz daha arttırılmış durumda. Ubisoft’un açıklamasına göre The Hidden Ones genişleme paketi Ocak ayı içerisinde yayınlanacak. Hakkında henüz net bir tarih vermeyen Ubisoft, yeni DLC’nin Origins için yeni bir başlık olacağını belirtti. Unutmadan belirtelim. Yeni DLC ile Ubisoft puanlarınızı kullanabilir oyun içerisinde yer alan özel silahları kullanabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol