Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Assassin’s Creed Origins Yeni Nesil Güncellemesi Geliyor

Ubisoft'un geliştirdiği sevilen bir seri olan Assassin's Creed serisinin Origins'i tüm yeni nesil konsollarda grafik güncellemesi alacak. Haber resmi değil ancak sızıntı kaynağı oldukça güvenilir.

Hikayesi Antik Mısır medeniyetinde geçen Assassin’s Creed Origins, yakın bir zamanda mevcut yeni nesil konsollar için 60 fps güncellemesi alacak gibi görünüyor. Gelecek olan bu güncelleme henüz Ubisoft tarafından resmi olarak duyurulmadı. Ancak güncellemenin yeni nesil konsola gelecek olması, düzenli olarak PlayStation Store’u inceleyen bir Twitter hesabı olan PlayStationSize tarafından bildirildi.

Güncelleme için yama notları incelendiğinde, PlayStation 5’te daha yüksek fps etkinleştirme seçeneği ve bir marka menüsü olduğu görülüyor. Güncellemenin önümüzdeki hafta başlayacağı tahmin ediliyor. Güncellemenin resmi olarak duyurulmamasının yanı sıra, henüz bir çıkış tarihi de kesin olarak bilinmiyor. Ancak tahminlere göre güncellemenin gelmesi uzun sürmeyecek.

Assassin’s Creed Origins Tüm Yeni Nesil Konsollarda Güncellenecek

Assassin's Creed Origins

Ubisoft daha önce, serinin Antik Yunan’da geçen ve Assassin’s Creed Origins‘in devamı olan Assassin’s Creed Odyssey‘e 60 fps seçeneği eklemişti. Bundan dolayı da grafik güncellemesi almayan, serideki tek oyun Origins olmuştu. Benzer şekilde, Assassin’s Creed Odyssey artık Assassin’s Creed Valhalla gibi çeşitli Assassin’s Creed oyunlarını gösteren ve tavsiye eden bir marka menüsü içeriyor.

Bu güncellemeler geldiğinde Ubisoft, Origins için benzer bir seçenek oluşturma üzerinde çalıştıklarını açıklamıştı. Bundan dolayı PlayStationSize’ın açıkladığı bilgileri aslında net bir temele dayandırmak mümkün gibi görünüyor. Bir hafta içerisinde Ubisoft veya PlayStation’dan kesin bir açıklama gelmesini bekliyoruz ancak sızıntı kaynağının oldukça güvenilir olması sebebiyle bu güncellemeyi, kesin gelecek olarak nitelendirebiliriz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.