Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Assassin’s Creed Online Hakkında Yeni Detaylar Açıklandı

Ubisoft geçmişte Project Invictus isimli çok oyunculu oyunu tek bir logo ile duyurmuştu ancak bugün, oyunla ilgili yeni detaylar açıkladı.

Ubisoft, Assassin’s Creed Invictus‘un resmi olarak geliştirilme aşamasında olduğunu ve For Honor gazilerini içeren bir ekip tarafından oluşturulduğunu doğruladı. Invictus, yeni tek oyunculu oyunlar olduğu bildirilen Red, Jade ve Hexe gibi diğer bazı büyük projelerin yanı sıra Eylül ayında serinin özel etkinliğinde duyurulan oyunların kod adı.

Çok oyunculu Assassin’s Creed beklemiyorduk ancak Revelations ve Brotherhood’da yer alan eşli oynanış mekanikleri beğeni toplamıştı. Eşli oynanış mekanikleri, hayranlara birkaç karakterden birine erişim sağlıyordu ve farklı oyun modlarında, suikasttan kendilerini kurtarmaya çalışırken genellikle başka bir oyuncuyu hedef olarak avlamak zorunda bırakıyordu.

Assassin’s Creed İçin 5 Oyun Geliştirilme Aşamasında

Assassin's Creed

Ubisoft’un bu yılın başlarında Assassin’s Creed’de çok oyunculu sunucularını kapatmasına rağmen, şirketin son mali kazanç raporunda gösterildiği gibi, bu fikri yeniden canlandırmakla ilgileniyor gibi görünüyor. Bu rapor aracılığıyla Invictus’un bağımsız bir çok oyunculu oyun olacağı ve geliştirme ekibinin daha önce For Honor üzerinde çalışmış çok oyunculu gazileri içerdiği açıkça ortaya çıktı.

Ayrıca, Invictus’a Ubisoft’un serideki oyunları başlatmak için yeni platformu olan Infinity üzerinden erişileceği de ortaya çıktı. Invictus’un geliştirme sürecinin hangi aşamasında olduğu kazanç raporunda açıklanmadı ancak üzerinde yapılan çalışmaların bu yeni ayrıntılarla Ubisoft tarafından resmi olarak onaylandığı göz önüne alındığında, hayranların bu oyunu yakın zamanda oynaması mümkün değil.

Invictus’un geliştirilme aşamasında olması, üzerinde çalışılan Assassin’s Creed oyunlarının toplam miktarının beşe çıkarıldığı anlamına geliyor. Sonunda seriyi feodal Japonya’ya getiren Red kod isimli oyun da dahil olmak üzere bu oyunlardan dördü Infinity’nin bir parçası olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.