Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Assassin’s Creed Odyssey’in Yarım Saatlik Oynanış Videosu Yayınlandı!

Assassin’s Creed Odyssey, 5 Ekim'de oyunculara sunulacak.

5 Ekim 2018’de PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için çıkış yapacak olan Assassin’s Creed Odyssey aksiyon dolu savaşlara ev sahipliği yapacak.

Assassin’s Creed Odyssey’in Yarım Saatlik Oynanış Videosu Yayınlandı 2

Bizleri orta çağ tarzında savaşlara götürecek olan Assassin’s Creed Odyssey, Ubisoft’un son bombası olarak adından söz ettiriyor. Duyurulduğu günden bu yana sayısız haberlerin ana konusu olan yapım bizleri aksiyon dolu savaşlara götürecek ve gerilim dolu anlar yaşamamızı sağlayacak. Aksiyon rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkacak olan yapım da gizlilikte önemli bir etken olacak.

İkinci şahıs kamera açılarına sahip olacak olan yapım da grafiklerin kalitesi oldukça sağlam olacak. Oyun içerisinde çok sayıda farklı silah, kalkan ve zırh modelleri yer alacak. Oyuncular kendi tarzlarına uygun içerikleri seçebilecek ve karakterlerini özelleştirebilecekler. Açık dünyaya sahip olacak olan oyunda doku ve grafik detayları oldukça titiz bir çalışmanın eseri olarak oyunculara sunulacak.

Oyuncular bazen kara da bazen de denizlerde mücadele edecek ve serinin en yeni oyunu ile aksiyona doyacaklar. Oyun içerisinde karakterimiz ile dolaşabilecek, yeni yerler keşfedebilecek ve gece gündüz döngüsünün eşliğinde savaşlara dahil olacağız.

36 dakikalık oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.