Assassin’s Creed Odyssey’in Ocak Güncellemesi İle Seviye Seçenekleri Oyuna Ekleniyor!

Yeni güncelleme ile oyuna yeni içerikler eklenecek.

Oyuncuları Antik Yunan’a götüren Assassin’s Creed Odyssey günümüzde geniş kitleler tarafından oynanıyor.

Ubisoft’un başarılı serilerinden birisi olarak yıllardır milyonlarca oyuncuya ulaşan Assassin’s Creed son sürümü ile de beğenileri toplamayı başarmıştı. Serinin dışına çıkan Ubisoft yeni oyununda Antik Yunan dönemini konu almış ve oyuncuları rekabet dolu savaşlara götürmüştü. Yapım açık dünyası ve içerikleri bakımından beğenildi beğenilmesine ama bazı kesimlerden de tepkiler gördü. PC Games N’in haberine göre yapımda yer alan seviye ölçeklendirme sistemi belirli bir yerden sonra oyuncuların sinirlerini bozmaya başlamış.

Haberden daha detaylı bahsedecek olursak, oyun içerisinde ilerledikçe seviyemize göre düşmanların seviyesi de ölçeklendiriliyormuş. Yani bizim seviyemiz ne ise ona göre bir seviyeye sahip olarak karşımıza düşmanlar çıkıyormuş. Oyuncuların yeteneklerine göre ortaya çıkan bu durum belirli bir yerden sonra oyuncular üzerinde olumsuz bir hava yaratıyormuş. Çok geçmeden bu durumun farkına varan Ubisoft, 10 Ocak’ta yayınlanacağı yeni güncelleme ile oyuna seviye seçeneklerini dahil edecekmiş.

Oyuncular bu seçenekler ile düşmanları dilerlerse kendilerinden daha güçlü yada daha güçsüz olarak belirleyebilecekler. Dileyen oyuncular kendileri ile aynı seviyede düşmanlarla karşılaşabilecek ve hatta düşmanın kendilerinden daha güçlü olmasını bile seçeneklerden ayarlayabilecekler.

Güncelleme ile oyuna ücretsiz içerikler de gelecek. Küçük eklemeleri de beraberinde getirecek olan güncelleme 10 Ocak’ta yayınlanacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol