Assassin’s Creed Odyssey: The Fate of Atlantis Yayınlandı!

Assassin’s Creed Odyssey'in beklenen genişlemesi yayınlandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Oyuncuları Antik Yunan dönemine götüren ve oldukça yüksek satış rakamlarına imza atan Assassin’s Creed Odyssey, geçtiğimiz haftalarda duyurulan The Fate of Atlantis hikayesinin ilk bölümünü bugün oyuncularına sundu.

blank

Ubisoft’un 2018 model başarılı oyunu olan Assassin’s Creed Odyssey hem konsol hem de bilgisayar platformunda oynanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda oyun için duyurulan yeni hikaye The Fate of Atlantis 23 Nisan’da sunulacağı yönünde defalarca kez haberlerimiz de yer bulmuştu. Nihayet The Fate of Atlantis’in ilk bölümü bugün oyunculara sunuldu. The Fate of Atlantis’in ilk bölümünde Kassandra ve Alexios Atlantis’e girecek ve Atlantis’in kaderini belirlemeye çalışacaklar.

Oyuncular ilk bölüm içerisinde benzersiz aksiyon sahnesi ile karşılaşırken Atlantis’in kontrolünü ele geçirmek için de ellerinden geleni yapacaklar. Oyuna ek bazı zorlu seviyelerde getiren hikaye de nefes kesici mücadeleler karşımıza çıkacak. Birbirinden farklı mistik yaratıkları da bizlere sunacak olan ilk bölüm içerisinde oyunculara çeşitli yeni içerikler de sunulacak. Oyuncular daha zengin ve ilgi çekici içerikler eşliğinde oyunun tadını çıkarabilecekler.

Assassin’s Creed Odyssey: The Fate of Atlantis’in çıkış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol