Assassin’s Creed Odyssey PlayStation 4 İçin Büyük İndirim Aldı

Assassin's Creed Odyssey, %77'ye varan indirimler ile oyunculara PlayStation Store'da sunuluyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

PlayStation Store, 2018 Assassin’s Creed Odyssey‘in PlayStation 4 için Standart ve Altın Sürümleri için büyük indirimler sunuyor. Mevcut koronavirüs nedeniyle bir çok oyun firması oyunlarına büyük indirimler yapmaya devam ediyor.

Birkaç gün önce, Assassin’s Creed serisinden bir avuç oyun için PC için fiyat indirimleri verildi. Şimdi, PlayStation 4’teki Assassin’s Creed hayranları, uzun süredir devam eden serideki en son taksit olan Assassin’s Creed Odyssey’nin şu anda mağazanın haftalık anlaşmalarının bir parçası olarak PlayStation 4 için satışta olduğunu bilmekten mutluluk duyacaklar.

PlayStation Store, Assassin’s Creed Odyssey’i 13.79 Dolar gibi düşük bir fiyatla sunuyor ve orijinal liste fiyatı 59,99 Dolardır. Assassin’s Creed Odyssey, Assassin’s Creed serisinin 11. büyük oyunu olarak Ekim 2018’de piyasaya sürüldü. Oyun, Peloponezya Savaşı sırasında meydana gelen ve Assassin’s Creed Origins olaylarından dört yüz yıl önce olan M.Ö. 431’de kurulan kurgusal bir tarih etrafında dönüyor.

Ayrıca, oyunun Gold Edition‘ı PlayStation Store’da, 99,99 Dolar orijinal liste fiyatı üzerinden %77 olan indirim ile birlikte 22,99 Dolar fiyatla satılıyor. Assassin’s Creed Odyssey’in bu özel baskısı, oyunun dijital bir kopyasının yanı sıra oyuncuların oyunda iki büyük epizodik hikaye yayına ve Assassin’s Creed III Remastered‘in tam sürümüne erişmesine izin veren sezon geçişini içeriyor.

2 Yorum

  1. Koronavirüs salgınında bütün ülkelerin playstation storelarında “mega mart” indirimleri varken sadece Türkiye’de yok. Ayrıca indirimlerin belirtilidiği “Fırsatlar ve Teklifler” sekmesi ise tamamen kaldırıldı.
    Bu durumda siz de gelmiş bir adet oyun indirime girdi diye haber yapıyorsunuz.
    Ya reklam yapıyorsunuz ya da haberini yaptığınız konulardan bu kadar uzaksınız.

    Yanıtla
  2. Assassin’s Creed Odyssey haberinin ardından https://www.turkmmo.com/playstation-store-turkiyedeki-indirimlerini-kaldirdi-ortalik-karisti-h160114.html indirimlerin kaldırıldığa dair adeta sitem dolu bir haber yaptık. Uzak olduğumuz herhangi bir konu yok. Sadece siz bize yetişememişsiniz 🙂 haberi incelemenizi tavsiye ederim.

    Yanıtla

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol