Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Valhalla Dahil Üç Assassin’s Creed Oyunu İçeren Paket 150 TL’ye Düştü!

Assassin's Creed Origins, Odyssey, Valhalla oyunlarını içeren Mythology Pack, Ubisoft Store'da 719 TL'den 158 TL'ye düştü!

Ubisoft, Assassin’s Creed hayranlarına ve seriye başlamak isteyenlere kaçırılmayacak bir fırsat sundu. Assassin’s Creed Origins, Odyssey ve Valhalla oyunlarını içeren Mythology Pack, şu anda Ubisoft Store üzerinden 158,18 TL‘ye satın alınabiliyor. Normal satış fiyatı 719 TL olan özel paket, kısa süreliğine yüzde 78 oranında indirime girdi.

Öte yandan 269 TL değerindeki her üç oyunun tekil fiyatlarında da önemli tasarruflar mevcut. Assassin’s Creed Origins yüzde 80 indirim ile 53,80 TL’ye, Assassin’s Creed Odyssey yüzde 78 indirim ile 67,25 TL’ye ve serinin son çıkan oyunu Assassin’s Creed Valhalla ise yüzde 60 indirim ile 107,60 TL’ye düştü.

Mythology Pack’te Yüzde 78 İndirim Var

Mythology Pack

Oyunları tek tek almaya kalktığınızda toplam rakam yaklaşık 230 TL’yi bulurken, Mythology Pack‘te bu fiyat 158,18 TL oluyor. Yukarıda da belirttiğim gibi koleksiyon normalde tam 719 TL değerinde, ancak sınırlı süreliğine yüzde 78 indirim sunuyor. Paketteki tüm oyunların standart sürüm olduklarını da belirtmeden geçmeyelim.

Assassin’s Creed Mythology Pack’i satın almanız halinde oynamak için Ubisoft Connect PC başlatıcısını yüklemeniz gerekecek. Bu sayfadan koleksiyonu kitaplığınıza ekleyebilir ve oyunlar hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.