Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Assassin’s Creed Mirage’ın Yeni Fragmanı Yayımlandı

Assassin's Creed Mirage için Gamescom özelinde Bağdat tanıtım fragmanı yayınlandı.

Ubisoft, Gamescom’un Almanya’daki Open Night Live etkinliği kapsamında Assassin’s Creed Mirage için yeni bir fragman yayınladı ve bu fragman, serinin her şeyin başladığı bölgeye, Orta Doğu’ya dönüşünü vurguluyor.

Fragman, oyunun kahramanı Basim ile arkadaşı Roshan arasındaki, oyunun ana mekanı olan Bağdat şehrini tartıştıkları sohbete odaklanıyor. Basim, Saklı Olan olarak misyonundan bahsetmeden önce, çocukluğundan beri şehre dair anılarını anlatıyor; özellikle Bağdat’ın Büyük Kütüphanesi olarak da bilinen Bilgelik Evi’ni vurguluyor ve mekan hakkında konuşuyor.

Assassin’s Creed Mirage: Bağdat Fragmanı

Assassin's Creed Mirage

Basim konuşurken, bu sanal Bağdat’ta pazar yerleri, camiler ve çok daha fazlası dahil olmak üzere farklı bölgelerin birden fazla sahnesini görüyoruz. Her alan aynı zamanda Basim’in tavanlardan gizlice geçtiğini veya duvarlara tırmandığını gösteriyor ve bu da bir sonraki bölümde Assassin’s Creed’in imzasını taşıyan oynanış tarzını vurguluyor.

Mirage’ın başlangıçta 12 Ekim’de piyasaya sürülmesi planlanmıştı ancak Ubisoft, çıkış tarihini bir hafta öne alarak 5 Ekim’e çekti. Görünüşe göre, oyun Assassin’s Creed Valhalla’dan üç kat daha kısa ve Ubisoft, oyun için herhangi bir DLC planının olmadığını açıkladı. Assassin’s Creed Mirage PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X|S için piyasaya sürülecek.

Bu arada, bu yıl Türkiye için 4 Eylül 2023 – 17 Eylül 2023 olarak belirlenen tarihler arasında burada belirttiğimiz Intel işlemci veya ekran kartlarından birisini satın aldığınızda, Mirage dahil ücretsiz olarak iki adet oyun kazanabileceksiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.