Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Assassin’s Creed Mirage’da Oyun İçi Satın Alımlar Olacak

Ubisoft, Assassin's Creed Mirage'ın oyun içi satın alımlara sahip olacağını doğruladı ve oyun için para kazanma planları hakkında açıklamalar yaptı.

Ubisoft, Assassin’s Creed Mirage‘ın yaklaşan oyun için para kazanma planları hakkında daha fazla ayrıntı sunmanın yanı sıra oyun içi satın alımlara da sahip olacağını doğruladı. Bu tartışmalı özelliğin, serinin yeni oyunu ile geri dönüşü ilk olarak Ağustos ayı başlarında üretken bir Ubisoft veri madencisi tarafından sızdırılmıştı ve bugün doğruladı.

Geliştirici, Mirage‘ın ilk Assassin’s Creed’e nasıl bir saygı duruşu olması gerektiği konusunda uzun süredir açık olduğundan, pek çok hayran bunun oyunu, ilk olarak 2012’de üçüncüsünün piyasaya sürülmesiyle seriye dahil edilen oyun içi satın alımlardan arındıracağını umuyordu. Şirketin para kazanma politikası, Assassin’s Creed Origins ile seriyi tam teşekküllü ARPG formülüne geçirmesinden sonra yıllar içinde giderek daha agresif hale geldi.

Assassin’s Creed Mirage’da Kozmetik Satacak

Assassin's Creed Mirage'da Oyun İçi Satın Alımlar Olacak

Assassin’s Creed Mirage’da ayrıca oyun içi satın alımlar bulunacak olsa da Ubisoft, bu tür ücretli içeriğin oyun döngüsü üzerinde hiçbir etkisinin olmayacağını iddia etti. TrueAchievements‘a yapılan açıklamada şirket, yaklaşan oyundaki oyun içi satın alımların, oyuncunun ilerlemesini etkilemeyecek kozmetik paketlerle sınırlı olacağını ve dolayısıyla tamamen isteğe bağlı olacağını söyledi.

Bununla birlikte Ubisoft, Assassin’s Creed Mirage’ın serideki son üç ana oyunundaki tecrübe puanı tabanlı seviyelendirme sistemine sahip olmayacağı gerçeğini yineledi; yani seviye odaklı satın alımlarda olmayacak. Ubisoft Kreatif Direktörü Stephane Boudon’un Temmuz ayında söylediği gibi, oyunun lansman sonrası önemli bir desteği olmayacağından, ek görevler biçimindeki ücretli DLC’nin de oyunun yol haritasının bir parçası olması pek olası değil.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.