Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Assassin’s Creed Mirage Sistem Gereksinimleri Oldukça Makul!

Ubisoft, yeni oyunu Assassin's Creed Mirage için PC sistem gereksinimlerini paylaştı. Dört farklı donanım seviyesi için açıklanan listeler, oldukça makul bir düzeyde.

Ubisoft, Assassin’s Creed Mirage sistem gereksinimlerini paylaştı. Gizlilik ve parkur odaklı oynanışı ile ikonik seriyi kökenlerine geri döndüren oyun, yalnızca diğer AC oyunlarından ucuz olmakla kalmıyor, aynı zamanda mütevazi donanım seviyesiyle de dikkat çekiyor.

Son dönemde çıkan bazı oyunların tahmin edilenden daha yüksek sistem gereksinimleri istediğine şahit olduk. Elbette bu durum, bir oyunun PC için ne kadar optimize edildiğine bağlı olarak değişiyor. Mirage için istenen minimum ekran kartına baktığımızda, Starfield‘ı en düşük ayarlarda oynayabileceğiniz GPU’dan neredeyse iki nesil düşük olduğunu görüyoruz.

Assassin’s Creed Mirage Sistem Gereksinimleri

Assassin's Creed Mirage sistem gereksinimleri

Bununla birlikte Assassin’s Creed Mirage sistem gereksinimlerinin makul düzeyde olması, PC’de üst düzey özelliklerden yararlanamayacağınız anlamına gelmiyor. HDR ve çoklu monitör/ultra geniş ekran desteği sunan oyunda herhangi bir kare hızı sınırı uygulanmıyor. Intel’in Arc GPU’ları için optimize edilen oyunda XeSS desteği bulunsa da, NVIDIA DLSS veya AMD FSR’dan söz edilmiyor.

Başlangıçta Assassin’s Creed Valhalla için bir DLC olması planlanan Mirage, daha sonra bağımsız bir oyun hüviyeti kazanmıştı. Bağdat’ta geçen oyunda, kurnaz bir sokak hırsızı olan Basim‘i kontrol edeceğiz. Karakterimiz, Hidden One örgütünün aracılığıyla usta bir suikastçıya dönüşecek. Mirage hikayesi, oynayış hızınıza bağlı olarak 20 ila 30 saat arasında bitirilebilecek. Buna karşın Origins, Odyssey ve Valhalla’yı tamamen bitirmenin 100 saatten fazla sürdüğünü belirtmekte fayda var.

Epic Games Store‘da 849 TL olan Assassin’s Creed Mirage, 5 Ekim 2023 tarihinde çıkış yapacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.