Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Assassin’s Creed Mirage Kaç Saat Olacak Belli Oldu

Seriyi köklerine döndürecek olan ara oyun Assassin's Creed Mirage'in kaç saat süreceği belli oldu.

Assassin’s Creed Mirage‘ın harita boyutunu geçtiğimiz ay sizlerle paylaşmıştık. Son üçlemenin sunduğu devasa haritaların aksine, Revelations’daki İstanbul veya Unity’deki Paris’e daha yakın bir harita ile karşı karşıya olacağımızı öğrenmiştik. Bugün ise Fransız YouTuber Julien Chièze ile yaptığı bir röportajda baş yapımcı Fabian Salomon, oyunun kaç saat süreceğini açıkladı.

Oyunun şu anda yapılmakta olan dahili oyun testi hakkında konuşan Salomon, “Aldığımız en son oyun süreleri ortalama 20-23 saat arası diyebiliriz. Her şeyi yapmak isterseniz, bu süre 25 ila 30 saate kadar çıkabilecek. Oyunu hızlı bitirmek isteyenlerin tahmini olarak 20 saatte oyunu bitireceğini varsayabiliriz.” ifadelerini kullandı ve oyunun ne kadar sürede bitirileceğini netleştirdi.

Assassin’s Creed Mirage Kaç Saat Sürecek?

Assassin's Creed Mirage Kaç Saat Olacak Belli Oldu

Miraga, oyunu oynayış hızınıza bağlı olarak 20 ila 30 saat arasında bitirilebilecek. Son üçlemeler olan Origins, Odyssey ve Valhalla’yı yüzde 100 olarak tamamlamanın 100 saatten fazla sürdüğünü göz önüne alırsak, oyunun eski Assassin’s Creed oyunları kadar süreceğini söyleyebiliriz. Serinin ilk oyunlarında tüm her şeyi yapmak ortalama 40 saat sürdüğü için o tarz bir deneyim ve görev yapısı bekleyebilirsiniz.

Dokuzuncu yüzyılda Bağdat’ta geçecek olan Assassin’s Creed Mirage, seriyi köklerine döndürecek. Devasa bir açık dünya yapısı sunmak yerine tek bir şehre odaklanacak olan oyun, Valhalla’dan tanıdığımız ve bu oyunda ana kahraman olarak yöneteceğimiz Basim’i bir savaşçıdan çok gizlilik ve parkur uzmanı olarak oynamamızı sağlayacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.