Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Assassin’s Creed Mirage İçin Yeni Güncelleme Yayımlandı

Assassin’s Creed Mirage için yeni güncelleme oyunda yer alan kayıt sorunlarını, hataları ve daha fazlasını çözüyor.

Ubisoft tarafından biz oyun severlere sunulan Assassin’s Creed serisinin en yeni oyunu Mirage için yeni bir güncelleme yayınlandı. 1.0.8 güncellemesi şu anda oyuna dahil edilmiş durumda ve bazı hataları tamamen ortadan kaldırıyor. Oyuncuların beklediği bir yama diyebileceğimiz bu güncelleme ile beraber oyundan daha iyi bir verim alabiliyor ve aynı zamanda daha akıcı bir şekilde oynayabiliyorsunuz.

Ortaya çıkan detaylara göre PC platformu için yayınlanan yeni güncellemenin boyutu 3.5 GB‘lık yapısı ile karşımıza çıkıyor. Geliştirici ekibin belirttiğine göre yama ile beraber Assassin’s Creed Mirage‘ın performansı daha da artış gösteriyor. Yamanın detaylarına bakacak olursak kayıtlı oyunlarınızın artık daha düzgün şekilde görüntülenmesi gerekiyor. Daha önce bu durum bazı sorunlarla beraber karşımıza çıkıyordu ancak şimdi tamamen çözülmüş durumda.

Assassin’s Creed Mirage Artık Daha Sorunsuz

Assassin’s Creed Mirage için son güncelleme oyundaki bir dizi sorunu ortadan kaldırıyor. Örneğin fırlatma bıçağının hedefe kilitlenmeme sorunu tamamen ortadan kaldırılıyor ve aynı zamanda yanlış kilitlenme problemini de çözüyor. Bunun dışında toplam öldürme ve çatışma sayısının doğru şekilde görüntülenmemesi sorununa neden olan bir hata da ortadan kaldırılıyor. Ayrıca oyuncuların bilmeden tam senkronizasyon modunda çeşitli ayarların açıldığı sorun da kaldırılıyor.

VIDEOGAME COL

Ubisoft, Assassin’s Creed Mirage için hala AMD FSR 3.0 veya NVIDIA DLSS 3 desteğini eklememiş durumda. Ancak diğer taraftan tamamen ücretsiz bir şekilde sahip olabileceğiniz ve oyundan daha fazla verim alabileceğiniz fan yapımı bir DLSS 3 Modu bulunuyor. Bu mod ile beraber RTX40 serisine ait bir ekran kartınız varsa daha yüksek fps’ler alabiliyor ve muhakkak bu ayarı etkin hale getirmeniz gerekiyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.