Ubisoft, 15. Yıla Özel Assassin’s Creed Konserini Duyurdu

Assassin's Creed'in 15. yıldönümünü onurlandırmak için Ubisoft, 2022'de yapılacak orkestra ve koro etkinliği olan Assassin's Creed Symphonic Adventure'ı yarattı.

Assassin’s Creed konseri yapılacak. Ünlü serinin 15. yıldönümünü kutlamak için Ubisoft, 2022’nin sonlarında prömiyeri planlanan bir orkestra ve koro etkinliği olan Assassin’s Creed Symphonic Adventure‘ı yaratmak için Overlook Events ile ortaklık kurdu. Elbette müzik, Assassin’s Creed serisinin DNA’sına işlendi.

Bu multimedya senfonik projesi daha önce dünyayı gezdi ve hayranlarını markayı onurlandıran ve Jesper Kyd, Sarah Schachner, Winifred Phillips, Elitsa Alexandrova ve Lorne Balfe gibi bestecilerin bestelerinden alınan müzikleri içeren konserlere katılmaya davet etti. Küresel salgın nedeniyle, gösteri belirsiz bir ara vermişti; Yine de, Ubisoft’un Assassin’s Creed ile ilgili en son duyurusuna dayanarak ekip, ekim 2022’de bir kez daha sahneye çıkacak.

Assassin’s Creed Konseri Ne Zaman Yapılacak?

Assassin's Creed konseri

Ubisoft, Assassin’s Creed’in 15. yıldönümünü onurlandıran ve HD ekran, ışıklandırma ve ses efektleriyle dolu bir orkestra ve koro etkinliğiyle sonuçlanacak bir işbirliği olan Overlook Events ile ortaklığını duyurdu. Assassin’s Creed Symphonic Adventure olarak adlandırılan Assassin’s Creed konseri prömiyeri 29 Ekim 2022’de Paris, Fransa’daki Grand Rex’te yapılacak.

Yepyeni resmi Assassin’s Creed konseri olan Symphonic Adventure’ın da 2023’ün başlarında belirsiz bir tarihte dünyayı gezmeye başlaması planlanıyor. Her konserde en az 100 parçanın öne çıktığı iki saatlik müzik yer alacak. Ubisoft, etkinliği, izleyicilerin “orkestra, koro ve solistlerle mükemmel bir şekilde senkronize edilmiş, ekranda video montajlar eşliğinde, bireysel müzikal kimliğiyle her oyunu takip edecekleri sürükleyici bir konser” olarak tanımladı.

Assassin’s Creed Konser Tanıtımı

Bu, müziği genellikle temel deneyimin ayrılmaz bir parçası olduğunu kanıtlayan 15 yıllık bir seriyi kutlamak için iyi bir yol gibi görünüyor ancak şu an itibariyle bilet fiyatları ve benzerleriyle ilgili ayrıntılar açıklanmadı. Ubisoft Montréal tarafından yaratılan, ilk Assassin’s Creed oyunu 2007’de piyasaya çıktı. Marka, sırasıyla Assassin’s Creed II ve Brotherhood’un 2009 ve 2010’daki lansmanlarının ardından stratosfere hızlı yükselişine başladı.

Son raporların bildirildiğine göre Ubisoft, Montréal ve Québec ekipleri arasında resmi ayrıntılar açısından gizemini koruyan bir çapraz stüdyo projesi olan Assassin’s Creed Infinity ile canlı hizmet modeline daha fazla eğilmeyi planlıyor.

Avatar of Mert Doğan
Ege Üniversitesi Reklamcılık bölümünde okuyan ve oyun sektörüne yıllardan beri yoğun ilgi duyan Mert, 1 yıldır Turkmmo'da içerik üretiyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol