Assassin’s Creed III Remastered 29 Mart’ta Yayınlanacak!

Assassin's Creed III Remastered Mart ayında lansmana çıkacak.

Bir döneme damga vuran oyunların Remastered yada Remake sürümlerinin çıkması günümüzde artık sıradan bir hal aldı.

2012’nin Ekim ayında konsol ve bilgisayar oyuncularına aksiyon ve macera oyunu olarak sunulan Assassin’s Creed III tek oyunculu ve çok oyunculu olarak milyonlarca oyuncu tarafından oynanmıştı. Ubisoft’un başarılı oyunu olarak bir döneme damgasını vuran yapım, 2019’a girmemiz ile birlikte Remastered sürümünü duyurdu. 2019’un Mart ayında oyunculara yeni sürüm olarak sunulacak olan yapım eski sürümünden çeşitli izler taşısa da tamamen değişmiş bir yapıda oyunculara sunulacak.

PC Gamer’ın yapmış olduğu haber ile öğrendiğimiz gelişmeye göre oyunun Remastered sürümüne dair bir trailer paylaşılmış ve çıkış tarihi de 26 Mart olarak belirtilmiş. Yapılan habere göre Ubisoft yeni oyununun çıkış tarihini böylelikle resmi olarak oyuncular ile paylaşılmış. 4K ve HDR desteğine de sahip olacak olan yeni oyun beraberinde oyunculara farklı DLC paketleri de sunacak. Daha iyi grafik açılarına sahip olacak olan yeni yapım gerçekçilik olarak da oyunculara bekleneni sunacak.

Assassin’s Creed III Remastered 29 Mart’ta lansmana çıkacak.

Oyunun fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol