Assassin’s Creed Filminden Aksiyonu Bol İki Yeni Video Yayınlandı

Beklentileri yüksek tutturuyorlar. Umarız fragmanlar kadar güzel olur.

Apex Legends
Bildiğiniz gibi, Assassin’s Creed’ in filmi için zaman iyice kısaldı. Hal böyle olunca, sürekli yeni videolar paylaşılıyor film hakkında. Assassin’s Creed Ezio Edition ile yeni konsollara tekrardan çıkan Assassin’s Creed oyunu popülerleşmeye başladı. Filmi ile de iyice patlama yaşaması bekliyor. Uzun süredir beklediğimiz filmler birer birer geldi çattı. Star Wars olsun, Assassin’s Creed olsun, hepsi kaliteli filmlerin ayı, Aralık’ ta çıkacak. 
482-film-page-large
Michael Fassbander(Genç Magneto)’ ın başrolde oynadığı, Assassin’s Creed için, birçok video, poster ve görseller ile filmin yaklaştığı vurgulanıyor. 
Son olarak ise, iki yeni TV Spot’ u yayınlandı. Filmdeki aksiyona yönelen bu spotlar, filmdeki aksiyonun dozajını gözler önüne seriyor. İki videoda da gerilimi oldukça yüksek sahneler yer alıyor. 
 
Yeni trend olarak oyundan çeviri filmler çıkmaya başladı. Bildiğiniz gibi, elinde ki içeriği en hızlı tüketen sektör film sektörüdür. Çizgi romanları sonuna kadar sömüren film sektörü, arkasından kitap uyarlamalarına dönerek, kaliteli senaryoların olduğu filmler çıkardı. Şimdi ise, filmlerin yeni göz bebeği olarak oyunlar gösterilebilir. Warcraft, Assassin’s Creed gibi kaliteli oyunlar ile bu sektörün çok daha fazla gelişeceğini seziyoruz. Lafı daha fazla uzatmadan sizleri videolar ile baş başa bırakıyorum.
 
 
 

 

Unutmadan söyleyelim. Assassin’s Creed’ in filmi 21 Aralık’ ta ülkemizde vizyona girecek. Merakla bekliyoruz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol