Ashes of Creation: Apocalypse Açık Betası Bu Ay Başlıyor

Ashes of Creation'dan yeni haberler var.

Ashes of Creation’ın arkasındaki geliştirici firma Intrepid Studios tarafından bugün bir duyuru yapıldı ve Ashes of Creation: Apocalypse’in standalone, yani ayrı bir oyun olarak çıkış yapacağı açıklandı. Ashes of Creation: Apocalypse, 18 Aralık 2018 tarihinde açık beta aşamasına geçiş yapacak.

MMORPG sürümünün aksine bu sürüm hızlı bir PvP oyunu olarak karşımıza çıkacak. Ashes of Creation: Apocalypse’de bir battle royale modu yer alacak ve 100 kişiye kadar oyuncuyu destekleyecek. Intrepid Studios ilerleyen dönemlerde bu oyunu daha da geliştirmeyi ve 200 kişilik kale kuşatmaları, co-op horde görevleri ve dahası gibi ek modlar eklemeyi de planlıyor.

Intrepid Studios’a göre Ashes of Creation: Apocalypse oyunu ana MMORPG oyunundaki sistemleri test etmek için kullanıldı. Aynı zamanda bu oyunda açılan kozmetik eşyalar çıktığı zaman MMO sürümüne de aktarılabilecek.

Açıkçası şimdiye kadar Intrepid Studios hakkında herkes kuşku sahibiydi ve tam ölçekli bir MMORPG yapıp yapamayacaklarından şüphe duyuluyordu. Ashes of Creation büyük heyecan yaratsa da, aynı zamanda pek çok kişi bu oyunun yapılamayacağını düşünüyor.

Diğer yandan firmanın açıklamaları da biraz garip. Sonuçta Ashes of Creation: Apocalypse bir battle royale oyunu olacaksa, içindeki sistemler nasıl bir MMORPG olan Ashes of Creation’da kullanılacak?

Neyse ki en azından Ashes of Creation beklenirken, oyuncular bu sürede oyalanacak yeni bir oyuna sahip olacaklar. Aynı zamanda Ashes of Creation: Apocalypse’in başarılı olması, Intrepid Studios’un gerçekten iyi bir ürün ortaya koyabildiğini de kanıtlayacaktır.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol