Artifact Yayınlandıktan Saatler Sonra 50.000 Oyuncu Barajını Aştı!

Artifact yayınlandıktan bir saat sonra 50.000 fazla oyuncu tarafından oynandı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Valve’in koleksiyon kart oyunu olarak dün Steam’de bilgisayar oyuncularına sunulan Artifact oldukça başarılı bir başlangıç yaptı.

Dün Steam’de 109.95 TL olarak bilgisayar oyuncularına sunulan Artifact tek oyunculu ve çok oyunculu olarak oynanabiliyor. Kart oyunu olarak karşımıza çıkan yapımda oyuncular rakiplerinin hamlelerini tahmin ederek hamleler yapıyor ve rakiplerini mağlup etmeye çalışıyorlar. Strateji severler tarafından oynanan yapım yayınlanmasından saatler sonra beklentileri de aşarak başarılı bir çıkış yaptı. Valve’in yüzünü güldüren yapım daha yayınlanalı bir saat olmasına rağmen tam 56.240 eş zamanlı oyuncu rekoru kırdı.

PC Games N tarafından yapılan haberle öğrendiğimiz bu detay sonucunda Artifact lansmandan sonraki bir saatte 56.240 eş zamanlı oyuncu sayısı ile popüler oyunların arkasındaki yerini aldı. CS:GO, Dota 2 ve PUBG gibi oyunların hemen arkasında yer alan kart oyunu bekleneni vermiş gibi görünüyor. Steam’de oyuncular tarafından karışık olarak nitelendirilen yapım dünyanın dört bir yanında bulunan oyuncular tarafından oynanıyor.

Bugün itibari ile yeni bir güncelleme de alan yapım çeşitli düzeltme ekleri ile mevcut olan hatalarını çözüme kavuşturdu. Özellikle yüksek çözünürlükte oynarken Mac’lerde çöküntüye neden olan hata giderildi.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol