Artifact Oyuncularının Yüzde 80’ini Kaybetti!

Valve'in kart oyunu Artifact hızla kan kaybediyor.

29 Kasım’da Steam’de bilgisayar oyuncularına sunulan Artifact, yayınlanması ile 50.000’den fazla oyuncu tarafından oynanmaya başlanmıştı.

Valve tarafından geliştirilen ve bilgisayar oyuncularına 29 Kasım’da sunulan Artifact kart oyunu olarak karşımıza çıkmıştı. Yayınlanmasından sadece saatler sonra 50.000’den fazla oyuncuya ulaşan yapım şu sıralar kan kaybediyor. PC Games N’in haberine göre son 24 saatte 12.475 eş zamanlı oyuncu tarafından oynanan yapım daha önce 60.740 oyuncu tarafından oynanıyordu. Steam DB verilerine göre oyun dün en düşük değeri olan  5.708’i gördü. Hızla oyuncu kaybeden yapım Steam’de de eleştirilmeye başlandı.

Yayınlanmasından kısa süre sonra aldığı geri bildirimler ile karışık olarak nitelendirilen kart oyunu önümüzdeki günlerde bir güncelleme alacak. Gelecek olan bu güncelleme ile oyuna sohbet desteği ve bazı seçenekler eklenecek. Gelecek olan seçenekler oyuna bazı sosyal özellikleri de ekleyecek. Oyundaki bazı özel kartların oldukça yüksek fiyatlar ile satılması da oyuncular tarafından en çok eleştirilen detaylar arasında yer alıyor.

Steam’de 109.95 TL gibi bir fiyat etiketi ile karşımıza çıkan koleksiyon kart oyununda stratejik kararlar alarak rakibimizi mağlup etmeye çalışıyoruz.

Oyun kan kaybetmeye devam ediyor.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol