Art of Rally Duyuruldu!

Art of Rally adında yeni bir yarış oyunu duyuruldu.

Funselektor Labs Inc tarafından geliştirilen ve bu yıl çıkması beklenen Art of Rally yarış ve simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkacak. Tek oyunculu olarak lansmana çıkacak olan yapım, gece ve gündüz döngüsü eşliğinde bizi farklı yarış atmosferleri bekliyor olacak.

23 farklı dil seçeneğine sahip olacak olan yapımda Türkçe dil seçeneği yer almazken oyuncuları etkiletici bir atmosfer karşılayacak. Aksiyon dolu sahnelere sahip olarak oyuncuların beğenisini kazanacak olan yapım, 60’ların, 70’lerin, 80’lerin, B Grubu ve S Gruunun 30’dan fazla ikonik yarış araçlarına sahip olacak. Oyuncular ikonik yarış araçları arasından seçimler yapacak, benzersiz yarış pistleri arasında yeteneklerini sergileme fırsatı bulacaklar.

Oyun içerisinde Finlandiya, Sardunya, Norveç, Japonya ve Almanya gibi 50 farklı bölgede pist seçenekleri yer alacak. Bu pistler kendilerine has yapılara ve özelliklere sahip olacaklar. Oyuncular diledikleri araçları seçebilecek ve performansları üzerinde çeşitli değişiklikler yapabilecekler. Haftalık zorlukların ve liderlik tablolarının yer alacağı yarış oyununda Tatreal’in orjinal film müziği de yer alacak.

Kariyer modunda ilerleyeceğimiz yapımda benzersiz yarışlarda ralli deneyimi yaşayacağız.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol