Art of Rally, 6 Ekim’de PlayStation Konsollarına Çıkış Yapacak

Geliştirici Funselektor, Art of Rally'nin 6 Ekim'de PlayStation 4 ve PlayStation 5'e çıkacağını duyurdu.

Art of Rally isimli buşık off-road oyununun PlayStation sürümü, yeni pistler, arabalar, ortamlar ve iyileştirmeler ile artık standart olarak sunulan tüm önceki sürümlerdeki tüm güncellemeleri içerecek.

İlk olarak geçen yılın sonlarına doğru bilgisayar platformu için piyasaya sürülen Art of Rally, ralli yarış formülüne yukarıdan aşağıya bakış açısı ekleyerek, hafifçe retro bir dokunuş sunarak oyuncuları Finlandiya, Almanya, Japonya, Norveç ve Sardunya’nın güzel mekanlarında off-road sürüş deneyimi sundu.

Oyun daha sonra 12 Ağustos’ta Nintendo Switch ve Xbox’ta piyasaya sürüldü. Oyuncular PlayStation sürümünü merakla bekliyordu.

Art of Rally

Art of Rally Nasıl Oyun?

Art of Rally, araba yarışına adanmış minimalist bir oyun. Prodüksiyon, portföyünde olumlu bir şekilde karşılanan Absolute Drift‘i bulabileceğimiz bağımsız stüdyo Funselektor Labs tarafından geliştirildi.

Oyun, yukarıda da bahsettiğimiz gibi eylemi izometrik bir şekilde sunuyor. Otuzdan fazla ikonik ralli arabası tamamen emrinizde. Altmışlar, yetmişler ve seksenlerin yanı sıra Grup S ve Grup B’den arabalardan sizleri bekliyor. Bunlardan birini sürerken, içinde bulunan elli rotada zafer için savaşıyoruz.

Finlandiya, Sardunya, Norveç, Japonya ve Almanya’dan bir çok güzel mekanda yarış keyfi yaşıyoruz. Sürüş modeli bir arcade karakterine sahip olsa da, aracımıza çok fazla zarar vermediğimizden emin olmamız gerek çünkü teknik mola sırasında kusurları onarmanız gerekecek.

Art of Rally’de çok oyunculu mod olmamasına rağmen, bunun yerini günlük ve haftalık mücadelelerdeki başarılarımızla övünebileceğimiz çevrimiçi sıralamalar mevcut. Arkadaşlarınıza veya tanımadığınız kişilere karşı isminizi listenin en üst sıralarına yazdırmaya çalışabilirsiniz.

Oyunu, 40 TL karşılığında Steam‘den satın alabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol