Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Arnold Schwarzenegger ve Milla Jovovich World of Tanks’e Geliyor!

World of Tanks, geleneksel yılbaşı etkinliği ile ünlü oyuncular Arnold Schwarzenegger ve Milla Jovovich'i bir araya getiriyor. Her iki isim de, Şenlik Operasyonları görevlerinde oyunculara rehberlik edecek.

Online tank savaş oyunu World of Tanks, oyunculara benzersiz heyecanlar yaşatmaya devam ediyor. Geliştirici ve yayıncı Wargaming tarafından yapılan açıklamada, Hollywood’un ünlü yüzleri Arnold Schwarzenegger ve Milla Jovovich‘in Şenlik Operasyonları kapsamında oyuna geleceği belirtildi. Yıldız oyuncular, bu aralık ayında World of Tanks’ın PC, mobil ve konsol sürümlerinde gerçekleşecek özel etkinliklerde oyunculara rehberlik edecek.

WoT’un yanı sıra World of Tanks Blitz ve World of Tanks Modern Armor’da da Şenlik Operasyonları olacak. İşbirliği hakkında konuşan Schwarzenegger ve Jovovich, oyuna dahil olacakları için çok heyecanlı olduklarını söyledi. “Bilgisayar oyununa dayanan filmlerde kahramanı oynadım ama hayatımda ilk defa, ben, kendim olarak, bir oyuna dahil edildim. Aksiyona hazırım” diyen Milla Jovovich, kendisi için bir efsane olan Arnold Schwarzenegger ile sahneyi paylaşmaktan gurur duyduğunu belirtti.

Hollywood Yıldızları World of Tanks’e Dahil Olacak

world of tanks şenlik etkinlikleri

Ünlü aktris, “Onunla birlikte oyunculara büyülü bir Şenlik Köyünde rehberlik edeceğiz ve World of Tanks’te oyunculara özel hediyeler dağıtacağız” dedi. Geçtiğimiz yılki festival etkinliği Holiday Ops 2022 ile World of Tanks’e adım atan Schwarzenegger, sevilen oyunla ikinci işbirliğini gerçekleştirecek. Bu yılın etkinliğinin özellikle çok farklı olacağını belirten efsanevi aktör, şöyle konuştu:

“Geçen yıl World of Tanks ile inanılmaz bir deneyim yaşadım. Tekrar dönmem istendiğinde hemen “Geri döneceğim” diye cevap verdim. Milla Jovovich ile yan yana olmaktan büyük şeref duyuyorum. Bu sefer Şenlik Operasyonları ödülleri ve yarışmaları daha da iyi, ben de favorim olan iki şeyi birleştirme fırsatı buluyorum: Şenlikler ve tanklar!”

Şenlik Operasyonları, Özel Ödüller İçerecek

Arnold Schwarzenegger ve Milla Jovovich

Oyuncular, Jovovich ve Schwarzenegger ikilisinden aldıkları görevleri tamamladıklarında tank kaplamaları, temalı amblemler, yazılar, çıkartmalar ve komutanlar gibi Arnie ve Milla özelleştirme ögeleri alacaklar. World of Tanks Games Direktörü Christopher Chung yaptığı açıklamada, “Tüm dünyadan milyonlarca oyuncumuz gibi ben de yıllar boyunca Arnie ve Milla’nın ayrı ayrı rol aldıkları filmleri izledim. Tüm oyunları kapsayan ilk şenlik kutlamalarımızda iki küresel yıldızla birden iş birliği yapabilmek gerçekleşen bir rüya gibi” ifadelerini kullandı.

World of Tanks Şenlik Etkinlikleri 1 Aralık’ta başlayacak ve 9 Ocak 2023 tarihine kadar devam edecek. Oyunun her sürümünün o platformun oyun tarzına özelleştirilmiş kendi tarihi ve özel öğeleri olacak. Etkinlikler, World of Tanks PC’de 1 Aralık – 9 Ocak 2023, World of Tanks Modern Armor’da 13 Aralık – 2 Ocak 2023 ve World of Tanks Blitz’de 17 – 27 Aralık 2022’de başlayacak.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.