Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Armored Core 6’nın Tüm Oynanış Mekanikleri Tanıtıldı (Video)

Armored Core 6'nın savaş, özelleştirme ve çevrimiçi oynama seçenekleri tüm detaylarıyla tanıtıldı.

PlayStation Japonya tarafından düzenlenen PLAY! PLAY! PLAY! isimli etkinlikte FromSoftware, Armored Core 6: Fires of Rubicon için yeni oynanış videosu sergiledi. Hem 1v1 hem 3v3 modlarından oluşan PvP bölümü nihayet tanıtıldı ancak bunun yanı sıra bazı yeni kampanya ve özelleştirme mekanikleri de detaylarıyla sergilendi. Aşağıdaki videonun “1:03:02” bölümünden ulaşabilirsiniz.

Robotunuzda değiştirebileceğiniz farklı silahlar, bacaklar, kollar ve daha fazlasıyla özelleştirme her zamanki gibi etkileyici görünüyor. Oyunun ana hikayesinin kendisi, üç Ar-Ge füzesini düşman dalgalarından korumaktan oluşuyor. Daha küçük gemiler ve robotların yanı sıra devasa bir amiral gemisiyle de savaşmanız gerekecek.

Armored Core 6 Oynanış Videosu

Armored Core 6'nın Tüm Oynanış Mekanikleri Tanıtıldı (Video)

Bu arada PvP kısmında oyuncular, yalnız rakiplere karşı düellolara girebilecek veya 3v3 olmak üzere başkalarıyla takım kurabilecek. Ayrıca oyuncular bir şehrin karlı harabelerinden büyük bir sanayi kompleksine kadar farklı ortamlarda savaşabilecek. Maçların bir zamanlayıcısı olacak ve takip edilmesi gereken bir skor göstergesi de bulunacak ancak hedef odaklı PvP modları olup olmadığı netleşmedi.

Armored Core 6: Fires of Rubicon, 25 Ağustos’ta Xbox Series X/S, PS5, PS4, Xbox One ve PC için çıkış yapacak. Elden Ring’e oldukça benzeyen PC gereksinimleri için buraya gidebilirsiniz. Ana hikaye ve PvP dışında oyalanmak için yan görevler, Arena ve daha fazlasıyla oyun size toplamda 50 ila 60 saat süren bir macera sunacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.