Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Armored Core 6’nın Çok Oyunculu Mod Detayları Açıklandı

Armored Core 6'nın 3v3 maçları destekleyecek çok oyunculu moda sahip olacağı belirtildi.

Görünüşe göre Armored Core 6 Fires of Rubicon altı oyuncuya kadar desteklenen çok oyunculu mekaniğe sahip olacak ancak moda daha derinlemesine bir bakış henüz gelmedi. FromSoftware, Elden Ring için Yılın Oyunu’nu kazandıktan sonra yükselişe geçti ve Armored Core 6: Fires of Rubicon ile momentumun güçlü kalmasını sağlayacak gibi görünüyor.

Armored Core 6 çıkış tarihi yaklaştı ancak FromSoftware yeni oyun hakkında yeterli açıklama yapmadı. Hayranlara oyun hakkında fikir veren bazı fragmanlar ve bazı resmi önizlemeler var ancak oyunun detayları yine de gizli tutuluyor. Bu gizlilik, resmi ayrıntılarla pek bir ilgisi olmayan çok oyunculu moda kadar uzanıyor.

Armored Core 6 3v3 Maçlar İçerecek

Armored Core 6

Oyunun kutusunun arkasından çekilen fotoğraflar, görünüşe göre yaklaşan oyunla ilgili bazı ilk detayları ortaya çıkardı. Kutudaki bilgilerin doğru olduğunu varsayarsak, Armored Core 6 birlikte 6 oyuncuya kadar destek verecek gibi görünüyor. Bu, Fires of Rubicon’un 3v3 çok oyunculu maçlara sahip olacağını gösteriyor ancak yine de resmi ayrıntılar verilmedi.

FromSoftware, oyunlarında genellikle bir PvP bileşeni yer alır ancak oyunlarının çoğunda bir tür işbirliği de vardır. Ancak oyunda bir co-op modu olmayacak bu yüzden hayranlar bunu akılda tutmalı. Oyundaki çok oyunculu deneyim kesinlikle rekabetçi olacak. Stüdyo, on yıldır Soulslike oyunlarından başka neredeyse hiçbir şey üretmedi ancak bu oyun stüdyonun diğer oyunlarından çok farklı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.