Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Armored Core 6 İçin Fan Yapımı Kolay Mod Yayımlandı

Yüksek zorluğu ile bilinen Armored Core 6 için fan yapımı bir mod yayınlandı. Bu mod düşmanları kolaylıkla alt etmenizi sağlıyor.

Mod geliştiricisi Deadlock tarafından geliştirilen yeni bir mod Armored Core 6: Fires of Rubicon oyuncularına büyük bir kolaylık sağlıyor. Yayınlanan mod ile beraber bu tür oyunlarda daha az deneyimli ve tecrübesiz oyuncular kolay bir şekilde hikayeyi sona erdirebiliyor. Bildiğiniz üzere oyun yüksek zorluğu ile biliniyor. Ancak her oyuncu bu tarz oyunları ne yazık ki oynayamıyor. İşte burada imdadımıza bu tarz fan yapımı modlar yetişiyor.

Yayınlanan mod ile beraber sadece kolay bir şekilde ilerlemiyor aynı zamanda Armored Core 6: Fires of Rubicon içerisinde yer alan silahların bazıları da değişkenlik gösterebiliyor. Modu kurarsanız oyunda yer alan silahların daha fazla güçlendiğini ve hatta bazı düşmanlara tek bile atabildiğini görebilirsiniz. Bunun dışında bekleme sürelerinin olmadığı bazı silahlarda karşımıza çıkabiliyor. Bunlarla beraber de gerçekten kolay bir şekilde sona doğru ilerleyebiliyoruz.

Armored Core 6 Modu Kolaylık Sağlıyor

Armored Core VI Fires of Rubicon 1

Armored Core 6: Fires of Rubicon temelde bizlere robotların savaşını aktarıyor. Burada bölüm bölüm olarak ilerlediğimiz kısımlarda irili ufaklı düşmanların haricinde bir de patron savaşları karşımıza çıkıyor. Kendi mecha karakterimizi dilediğimiz gibi geliştirebildiğimiz ve özelleştirebildiğimiz yapımda farklı silahları bünyemize dahil edebiliyor, takıp çıkarabiliyor ve kendi aksiyonumuzu burada kişiselleştirebiliyoruz.

Bildiğiniz üzere serinin büyük ses getiren oyunu Armored Core 6, 6 Ağustos 2023 tarihinde çıkış yapmış durumda. Serinin hayranlarına ve yeni gelen oyunculara tatmin edici bir deneyim sunan bu yapım gerçekten de güzel bir savaş atmosferini bizlere sunuyor. Oyunda farklı düşman robotlarla beraber savaşabiliyor ve sürekli olarak onların saldırılarından kaçmaya çalışıyoruz. Bunun dışında mod dikkatinizi çektiyse buradan indirebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.