Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

ARMA Benzeri Taktiksel FPS Oyunu Gray Zone Warfare Duyuruldu

Mobil oyun devi Madfinger Games, ARMA benzeri taktiksel FPS oyunu Gray Zone Warfare‘i duyurdu. Geliştiricilere göre oyun, “sizi acımasız bir ormana atacak taktiksel bir açık dünya FPS oyunu” olacak. Maksimum gerçekçiliğe odaklanan oyun, geniş bir açık dünya ortamında tek başınıza veya takım halinde savaşmanıza olanak verecek.

Normalde mobil oyun sektöründe bir hayli aktif olan Madfinger Games, nişancı oyunları konusunda uzman olduğundan bir sonraki projelerinin bu türe odaklanması sürpriz değil. Mobil oyun yayıncısının neden odağını mobilden PC’ye kaydırdığını bilmiyoruz ancak bu yapım öncelikle ve yalnızca PC platformu için Steam’de çıkış yapacak. Oyunun konsol sürümleri hakkında henüz bir bilgimiz yok.

Gray Zone Warfare 2024’te Gelecek

ARMA Benzeri Taktiksel FPS Oyunu Gray Zone Warfare Duyuruldu

Madfinger Games’in, geçmişte Mafia veya Hidden and Dangerous 2 gibi yapımlarda çalışmış olan Mark Rabas tarafından 2008 yılında kurulmuş bir Çek stüdyosu olduğunu belirtelim. Stüdyo, mobilde milyonlarca kullanıcıya ulaşan Shadowgun: Legends isimli oyunuyla büyük bir başarıya imza atmıştı ancak 2018’de yayımlanan bu oyun sonrasında pek bir oyun görememiştik.

Madfinger Games’in piyasaya sürdüğü Gray Zone Warfare, muhtemelen stüdyonun bugüne kadar yarattığı en büyük oyun olacak. Bu yapımda oyuncular, Güney Asya’da gizemli bir karantina adasına gönderilecek özel bir askeri şirketin üyelerinin rolünü üstlenecek. Oyunun Steam sayfasına göre, oyunun çıkış yılının 2024 olduğunu biliyoruz ancak kesin bir tarih mevcut değil.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.