ARK: Survival Evolved

MMORPG
Takip Et
8.9

Çok iyi

5.8

Kullanıcı


ARK: Survival Evolved’a Yeni Conquest PvP Sunucuları Geliyor

ARK'nin yeni PvP modu duyuruldu.

Unreal Engine 4 grafik motoruyla hazırlanan ve en iyi hayatta kalma oyunları arasında gösterilen ARK: Survival Evolved’da açlıkla, susuzlukla, tehlikelerle ve doğayla mücadele ediyoruz. Onlarca dinozorun olduğu devasa bir adaya düştüğümüz yapım şimdiye kadar yoğun co-op elementleriyle dikkat çekiyordu.

Bugün ise yapımcı firma Studio Wildcard cephesinden ARK: Survival Evolved hakkında yeni bir açıklama geldi ve oyunun resmi PvP sunucularının açılacağı duyuruldu.

Conquest adı verilen bu yeni PvP sunucularında hayatta kalan oyuncular 100 kişiyle beraber oynama ve 25 kişiden oluşan kabilelere (Tribe) katılma imkanı yakalayacaklar. ARK: Survival Evolved’ın Conquest sunucularında taming, gathering gibi özellikleri 2X oranlarla karşımıza çıkacak. Yani hayatta kalmak için gereken unsurlar hızlanırken, ağırlık PvP kısmına verilecek.

Yeni PvP sunucularında yer alan Tribe sistemiyle bir gruba katılabilecek, dinamik partilerinizde kaynak paylaşımı, tecrübe puanı paylaşımı yapabileceksiniz. Diğer oyuncular da tabii ki kendi kabilelerini kuracak ve sizle mücadeleye girişecekler.

ARK: Survival Evolved – Conquest sunucuları Steam oyuncuları için Cuma günü, 28 Eylül 2018’de açılışını yapacak. Xbox One ve PlayStation 4 platformlarına ise daha ileri bir tarihte gelecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol