ARK: Survival Evolved

MMORPG
Takip Et
8.9

Çok iyi

5.9

Kullanıcı

Ark Survival Evolved 3. Sezon 2. Bölüm – Buzul’ da İnci ve Petrol Toplama

ARK: Survival Evolved'ın bu bölümüne buzula gidip inci ve metal topluyoruz. Üstelik, hiçbir malzeme yapmadan. Tek bir sal ve üzerine konulmuş küçük yataklı ev yeterli. Tabi bir de dolap koyun.

Ark Survival Evolved’a karşı her zaman başka bakıyorum. Bir çok kişi oyunda saldırıp zevkine varmaya çalışıyor. Bende bu duyguları besliyorum aslında. Ancak, öncesinde sizlere benim bildiğim siz kullanırsanız sizin de işinize yarayacağına emin olduğum bazı bilgileri vermek için yapıyorum bunu. Bu videomuzda buzula gidip, neredeyse hiçbir şey kaybetmeden nasıl inci ve petrol toplanır bunları göreceğiz. Oyuna yeni başladınız. Hiç bir şeyiniz yok. Ne bir balığınız ne başka bir şeyiniz. Böyle durumlarda inci ve petrol toplayamam diye üzülmeyin. Kendinize bir sal yapıp üzerine ufak bir ev koyun. Sonrasında ise ver elini buzullar. Haa, yatak atmayı da unutmamanızı öneriyoruz.

Herkese iyi seyirler dilerim.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol