Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Arena of Valor: Yeni Çağ’dan Ramazan’a Özel Selçuklu Kostümü

Arena of Valor: Yeni Çağ, Ramazan coşkusunu Selçuklu döneminden esinlenilen özel bir kostüm ve sürpriz etkinlerle kutluyor.

Dünyanın en çok oynanan mobil MOBA oyunlarından Arena of Valor Yeni Çağ, Ramazan Ayı boyunca oyuncularına yerel etkinlik ve içerikler sunuyor. Tasarladığı özel kostümlerle oyuncuların beğenisini kazanan oyun, çok talep edilen bir kostümü daha oyuna ekliyor.

Güçlü bir savaşçı olan Riktor için Selçuklu döneminden esinlenilen bir kostüm tasarlandı. Turkuaz renginin ağırlık verildiği ve özel kayı sembolü ile ay yıldız desenlerinin bulunduğu kostümün yanı sıra oyunda Selçuklu dönemine ait zırh, kurt kafası desenli kılıç ve hançer gibi detaylar yer alıyor.

arena of valor yeni çağ ramazan
Riktor Selçuklu Han kostümü, 24 Nisan’a kadar ücretsiz alınabilecek.

Selçuklu dönemine ait Riktor kostümüne ek olarak oyuncuları yeni bir sürpriz daha bekliyor. Tamamen Selçuklu döneminden esinlenilerek özel olarak bestelenen müzik, nisan ayının sonlarına kadar oyun içinde çalacak.

Arena of Valor Yeni Çağ, Ramazan ayını da oyun içi etkinliklerle kutluyor. Nişancı sınıfının önemli karakterlerinden olan Tel’annas için Ramazan ayına özel bir kostüm tasarlandı. Ayrıca Ramazan ayı boyunca sürecek olan oyun içi etkinlikler ve sürprizler de oyuncuları bekliyor.

Arena of Valor Yeni Çağ oyununu ücretsiz olarak App Store ve ‘dan indirebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.