Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

Arcane, Resmi Olarak League of Legends Evreninin Bir Parçası Oldu

Geliştiriciler, önceden belirlenmiş bilgilerdeki tutarsızlıkları ve çelişkileri düzeltmek için çalışacak ve Arcane, aşamalı olarak League of Legends evrenine dahil olacak.

League of Legends, MOBA piyasasını alt üst etti ve yıllardır milyonlarca oyuncuyu peşinden sürüklemeyi başardı. Oyunun başarısının yanı sıra inanılmaz bir evren kuran Riot Games, seriyi hem medya ürünleriyle hem de yan oyunlarla genişletmeye karar verdi. Oyun ile farklı evrende geçen ve büyük beğeni toplayan animasyon dizisi Arcane, oyunun sınırlarını yeni bir ortama doğru genişletti.

Daha önce League of Legends ve Arcane‘in farklı evrenlerde geçtiği biliniyordu ancak bugün, Riot bazı büyük değişiklikler yapacağını ve oyun ile animasyonun evrenlerini birleştireceğini açıkladı. X‘te yayımlanan bir gönderiye göre, animasyon dizisi artık League of Legends evreninin bir parçası olacak. Dizi ve oyun arasında tutarsızlıklar ve çelişkiler ise aşamalı olarak düzeltilecek.

Arcane, League of Legends Evrenine Dahil Edildi

Arcane, Resmi Olarak League of Legends Evreninin Bir Parçası Oldu

Arcane ve League of Legends’ın önceden belirlenmiş hikayeleri ve evren tasarımları arasında pek çok çelişki var ve geliştiriciler, tüm bu çelişkilerin ve tutarsızlıkların bir anda giderilemeyeceğini ancak aşamalı olarak düzeleceğinin garantisini verdi. Yerleşik şampiyonlarda büyük bir yeniden düzenleme veya değişiklik olmayacak olsa da, hikayeyi daha uyumlu hale getirmek için yeni hikayeler veya açıklamalar eklenecek.

Bu arada, Hollywood yazar ve oyuncu grevleri sebebiyle 2. Sezonu bir hayli geciken animasyon dizisi, 2024’ün kış aylarına kadar yayımlanmayacak. Grevler sonuca bağlanmak üzere olsa da, dizi için hazırlıkların gecikmesi ve yeni sezonun geç planlanması dolayısıyla dizinin devamı için biraz daha sabırlı olmamız gerekecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.