Arcade Spirits’in Konsollara Geleceği Tarih Belli Oldu

Arcade Spirits 1 Mayıs'ta konsol oyuncularına sunulacak.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Şubat 2019’da Steam üzerinde bilgisayar platformu oyuncularına sunulan Arcade Spirits tam bir yıldır oldukça güzel satışlar gerçekleştirdi. Bilgisayar platformu oyuncuları tarafından beğenilen yapım şimdi de konsol platformlarına gelmeye hazırlanıyor.

Fiction Factory Games tarafından geliştirilen ve Steam’de Pqube Limited tarafından bilgisayar platformu oyuncularına sunulan Arcade Spirits rengarenk yapısı ile oyuncular tarafından oldukça beğenildi. Günümüzde 32.00 TL olarak satışlarına devam eden yapım oyuncular tarafından ‘çok olumlu’ olarak değerlendirildi. Oyunu satın almadan önce deneyimlem imkânı da veren geliştirici ekip, Steam üzerinde bir de demo paylaşmıştı.

Gematsu’nun bugün yapmış olduğu habere göre Arcade Spirits’in konsollara ne zaman geleceği belli olmuş. Yapılan habere göre oyun 1 Mayıs 2020’de PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformlarına gelecekmiş. Oyunun geliştiricisi ve yayıncısı yaptıkları ortak duyuru da 1 Mayıs’ı çıkış tarihi olarak belirlediklerini ifade etmişler.

Romantik bir görsel roman oyunu olarak karşımıza çıkan yapım, 1983 yılından başlıyor ve oyunculara sürükleyici bir hikâye sunuyor. Hikâye tabanlı olarak konsollara gelecek olan yapım bilgisayar platformundaki tüm güncellemeler ile 1 Mayıs’ta konsollara gelecek.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol