Aragami 2 İçin Oynanış Videosu Yayınlandı

Aragami 2 için yeni bir oynanış videosu yayınlandı. Yeni video da tam bir görevin oynanışı gösteriliyor.

Lince Works, Aragami 2 için 8 dakikalık oynanış görüntüsünü gösteren genişletilmiş bir E3 2021 fragmanı yayınladı. Şirkete göre, bu video oyunun görevlerinden birinin tam bir özetini içeriyor.

Aragami 2

Aragami 2, geliştirilmiş gizlilik mekaniği ile franchise’ı daha yüksek seviyelere taşıyacak. Ayrıca oyuncular, her hareketin hesaplanması gereken yepyeni bir stratejik savaş sistemi bekleyebilirler. Ayrıca oyun hem solo hem de co-op modlarını destekleyecek.

Oyun içerisinde oyuncular Aragami’nin hayatta kalan son elif savaşçısı olarak oynayacak. Bedeni aşındıran ve zihni yiyip bitiren doğaüstü bir ızdırabın kurbanları olan Aragami, gölgeleri kontrol etme yeteneği veren mistik bir güç olan Shadow Essence’i kontrol eder. Silahlarınızı ve zırhlarınızı yaratın ve seçkin savaşçınızı çok çeşitli yetenekler ve gölge güçleri ile yükseltin.

Bu güçle Aragamiler, köyün geçimini sağlamak ve işgalci ordular tarafından köleleştirilen Aragamileri kurtarmak için vadi boyunca verilen görevleri ve görevleri yerine getirirler.

Aragami 2, 17 Eylül 2021 tarihinde çıkış yapacak.

Oyunun Temel Özellikleri

  • 3 oyuncuya kadar hem solo hem de kooperatif desteği ile tam kampanya.
  • Silah ve zırh özelleştirmesi.
  • Çok çeşitli yetenekler, gölge güçleri ve özel ekipman.
  • Çok daha fazlası çok yakında ortaya çıkacak.
Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol