Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

Apple’ın Godzilla Dizisi Legacy of Monsters’tan Resmi Fragman

Apple TV+ platformunda izleyici karşısına çıkacak olan Godzilla dizisi Legacy of Monsters'ın resmi fragmanı yayımlandı.

Sinema dünyasının en ikonik canavarlarından biri olan Godzilla, 2014 yılında yeniden başlatılan sinematik evreni ile geri dönmüştü. Son olarak, Legendary’nin Monsterverse’ündeki canavarlardan King Kong ile karşı karşıya geldiği 2021 yapımı film ile karşımıza çıkan efsane, ekrandaki serüvenine Apple TV+ dizisi Legacy of Monsters ile devam edecek.

10 bölümlük Godzilla dizisinin resmi fragmanını yayımlayan Apple, izleyicileri nelerin beklediğini gözler önüne serdi. Legacy of Monsters, Godzilla’dan başlayıp Skull Island, Godzilla: King of Monsters ve Godzilla vs. Kong’a kadar uzanan devam eden hikayeyi takip edecek. Dizi sona erdikten sonra 12 Nisan 2024’te Godzilla x Kong: The New Empire filmi vizyona girecek.

Legacy of Monsters 17 Kasım’da Apple TV+’ta Başlıyor

apple godzilla dizisi

Seri, gizemli canavar avcısı organizasyon Monarch‘ın onlarca yıllık kökenlerine ışık tutacak ve daha önce açıklanmayan gizemlerin gün yüzüne çıkmasını sağlayacak. 10 bölümlük dizinin ilk iki bölümü 17 Kasım’da Apple TV+‘ta yayımlanacak ve ardından onu 12 Ocak’a kadar her cuma bir bölüm izleyecek. Dizide, baba-oğul Kurt ve Wyatt Russell ikilisini izleyeceğiz.

Anna Sawai, Mari Yamamoto, Anders Holm, Kiersey Clemons, Ren Watabe, Joe Tippett ve Elisa Lasowski, oyuncu kadrosunda yer alan diğer isimlerden. Fragmanda ayrıca 2017 yapımı Kong: Skull Island’da Bill Randa karakterini canlandıran John Goodman’ı da görüyoruz. Bu arada, efsane canavarın fikri mülkiyet haklarını elinde tutan Japon yapım şirketi Toho’nun bu aralık ayında kendi yeni Godzilla filmi vizyona girecek.

Godzilla Dizisinin Resmi Fragmanı

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.