Apple Watch Series 5 Duyuruldu, Özellikleri Ve Fiyatı Belli Oldu!

Apple Watch Series 5 tanıtıldı. yeni akıllı saat bilgisayarlara göre 2 kat daha hızlı.

Apple birbirinden yeni teknolojik ürünlerini tanıtmaya devam ediyor. iPhone 11 lanmanında duyurulan ve teknoloji meraklılarının ilgisini çeken Apple Watch Series 5, Türkiye fiyatı ile de adından epey söz ettirecek gibi görünüyor. Serinin en iyi akıllı saati 5’nci seri olacak.

Uzun ömürlü pil ömrü ile kullanıcılara son derece oldukça kaliteli bir performans sunacak olan Apple Watch Series 5, Retina LTPO ekrana sahip olarak duyuruldu. Kendine has bir pusula uygulaması ile lansmana çıkan akıllı saat yüzde 100 geri dönüştürülebilir bir alüminyum tasarıma sahip. Hermes kayışa sahip olan Apple Watch Series 5, seramik ve titanyum kasaya sahip.

10.2 inçlik bir ekrana sahip olan akıllı saat bilgisayarlara nazaran 2 kat daha hızlı bir işletim sistemine sahip.

20 Eylül’de satışa sunulacak olan Apple Watch 5 yurtdışında 399 dolar fiyat etiketine sahip olacak. Buna ek olarak da Apple Watch serisinin diğer modelleri de düşük fiyat etiketlerine sahip oldu.

Yeni akıllı saatin Türkiye fiyatı ise 2.300 TL gibi bir yapıda karşımıza çıkacak.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol