Apple Store Bağdat Caddesi Şubesi Açılış Tarihi Hakkında Yeni İddia

Apple’ın ülkemizde açacağı yeni Apple Store hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı.

Teknoloji devi Apple’ın Türkiye’de yeni bir Apple Store açacağını geçtiğimiz günlerde aktarmıştık. Apple Store Bağdat Caddesi şubesi açılış tarihi inşaatta yaşanan sorun nedeniyle mağazanın açılış tarihi ertelenmişti. 

Ortaya çıkan bilgilere göre Apple Store Bağdat Caddesi şubesi açılış tarihi belli olmuş olabilir. Çalışanlar tarafından aktarılan bilgilere göre mağaza 10 gün içinde açılacak. 

Apple Store Bağdat Caddesi Şubesi Açılış Tarihi Ne Zaman? 

Erenköy’de açılacak olan mağaza Apple’ın son yıllarda benimsediği yeni nesil mağaza konseptini benimsiyor. İnşaat sürecini İspanya merkezli Empty’nin yürüttüğü mağazada alışveriş sonrası için bir alan bulunuyor. Mağazanın arka tarafında ise müşterilerin vakit geçirebileceği bir alan yer alıyor. 

Apple Store Bağdat Caddesi Şubesi Açılış Tarihi

Ülkemizdeki ilk mağazasını 2014 yılının Nisan ayında Zorlu Center’da açan Apple ikinci Apple Store’u ise 25 Ekim 2014 tarihinde Akasya AVM’de açmıştı.

Apple Türkiye Bağdat Caddesi Apple Store Hakkında Açıklama Yaptı

Apple Türkiye tarafından yapılan açıklamada, “İstanbul’un kalbi Bağdat Caddesi’nde çok yakında yeni bir mağaza açıyoruz. Her konuda size yardımcı olacak uzmanlarla buluşacağınız, yeni bilgilerle becerilerinizi geliştireceğiniz, bahçesinde vakit geçirirken ilham alacağınız ve yaratıcılığınızı ortaya çıkaracağınız bu üçüncü mağazamızda sizinle ve büyük küçük, uçuk kaçık tüm fikirlerinizle buluşmak için sabırsızlanıyoruz.” sözlerine yer verildi. Apple’ın Türkiye’de İstanbul dışında da Apple Store açacağı biliniyor. Apple henüz yeni Apple Store mağazasının hangi ilde açılacağını açıklamadı. 

Teknoloji ve oyun delisi nostaljik bir ruhun fütüristik meraklarını sizlerle paylaşıyorum.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol